Sypu si popel na hlavu.

obrazek
27.2.2014 09:25
Člověk si myslí jaký není borec a při tom se vlastně mýlí. Musím si nasypat popel na hlavu a alespoň na pár minut se uzavřít do sebe, vychutnat si pocit vlastní vnitřní rozervanosti, protkaný lehkým nádechem deprese.

Omlouvám se všem, kteří z mých příspěvků na VaVě nabyli dojmu, že nemůže v zahraničně politické oblasti potkat naši zemi nic horšího než bastlení pana Karla Schwarzenberga. Snad jistou polehčující okolností mi může být, že jsem opravdu nemohl tušit, že pan Zaorálek má až takový invenční potenciál, který prokazuje ve vztahu k Ukrajině, k Rusku, k euru i EU vůbec.

K činnosti tohoto úderníka v zahraničně politické oblasti mohu sdělit již jen toto: " ............................................................................................................................................................................................................    ..........................................................   a toto ...................................................................................................................................... a na závěr ......................................................................................"

(Pro ty, kdo potřebují napovědět - ano, nemám slov)

Co popřát ČSSD do dalších voleb a let?  Nechť je jí země lehká.

schlimbach
... Má-li být však náprava úspěšná, musí být komplexní a všestranná, neboť nebude-li současně napravovat všechno,co vzájemně souvisí,nikdy se nedostanete kupředu ... J.A.Komenský\r\n\r\nproto navrhuji celkovou změnu nastavení ekonomnickéhom systému, aby pracoval pro občany, ne občané svojí destrukcí pro udržení systému. WWW.EKONOMICKAREFORMA.CZ

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

schlimbach

Dobrý den pane Štingle, díky za reakci. Jsem rád, že nejsem s výše uvedenýmj názorem osamocen :)