Vybrané Články

obrazek
6.5. 17:25
V těchto dnech si připomínáme 79. výročí Pražského povstání, kdy tisíce českých vlastenců v Praze,...
obrazek
4.5. 08:58
Čtyřhvězdičkový generál americké armády Wesley Clark se pro portál The Hill natvrdo vyjádřil k...
obrazek
6.5. 12:09
Tvrdí to gruzínské vládní kruhy. Takže je to přesně tak, jak jsem předpovídal, a Putinova...

Články

obrazek
dnes 10:10
Pozdravujeme aj s Erikom Kaliňákom z Oravy a Kysúc, ďakujeme za fantastickú atmosféru.
obrazek
včera 09:32
Bylo by to zřejmě největší zemětřesení na stranickém půdorysu Evropské unie
obrazek
27.5. 22:10
Putin je jedním z nejzdemonizovanějších lidí v dějinách. Byl označen za „nového Hitlera“ a obvinili ho z únosů dětí. Žalobci Mezinárodního trestního soudu obvinili ruského prezidenta z toho, že pod pláštěm války ukradl „stovky“ ukrajinských dětí. Vládní úředníci na Ukrajině šli ovšem ještě dál a...
obrazek
25.5. 17:18
Niečo sa mení. Chodím po uliciach v Bratislave a okolí a nestačím sa čudovať.
obrazek
25.5. 12:40
Aktuální zpráva: Těm, kteří prosazují „zákon o zahraničních agentech“ v Gruzii, by mohlo být zakázáno cestovat do Ameriky, řekl americký ministr zahraničí Antony Blinken. O čem jeho prohlášení svědčí? O tom, že Washington zamýšlí barevnou revoluci v Gruzii jako druhou frontu proti Rusku.
obrazek
25.5. 09:07
Atentát na slovenského premiéra Fica rozproudil diskusi o rozdělení společnosti. Jako ve všem, jde o míru, tedy ne o fakt, že je společnost rozdělená, ale jak hluboké jsou rozpory uvnitř ní. Čím hlubší jsou, tím jsou i nenávistnější emoce a jejich projevy.
obrazek
24.5. 08:24
Jestliže jsem naposledy citoval z nezávislého ukrajinského Portálu Strana.ua při analýze toho, co se děje v Gruzii, dnes využiji článku portálu Newsweak, který je samozřejmě součástí amerického mainstremu, ale řekl řekl bych přijatelného. Newsweak popsal past do které se dostal prezident Biden svou...
obrazek
23.5. 13:12
Áno, vyslali sme z parlamentu zásadný signál, že Slovensko sa musí upokojiť. A tento signál nemohol iniciovať nikto iný, iba Smer. Ale ruku na srdce - jediný, kto má morálne právo vyzvať spoločnosť na skutočné zmierenie, je Robert Fico. On je obeť a nie samozvaní moralizátori. Jedine on.
obrazek
23.5. 10:59
Nezávislý ukrajinský portál Strana.ua vždycky zaujme a beru ho vážně. Nyní se pustil do tématu, které je tak trochu třeskuté. Konečně posuďte sami přátelé.
obrazek
22.5. 09:54
Predpokladom zmieru je pravda. Nič iné nechceme.