Haškovy góly do vlastní sítě pokračují

8.11.2010 08:41
Už Bártovo doporučení stran volby Michala Haška předsedou ČSSD po zveřejnění jeho desatera by mělo členy strany varovat. Nevaruje-li je dosti, měla by je varovat Haškova slova následná.

Dle Aktuálně.cz měl Michal Hašek říci "Jasně jsem vyvrátil pomluvy o údajném posunu ČSSD doprava či rozpliznutí ČSSD vůči voličům. Naopak jsem zdůraznil kontinuitu dlouhodobého programu i principu politiky ČSSD - levá noha zůstává pevně stát na svém místě, pravá noha se rozkračuje do středu k oslovení nových voličských skupin".

Už sama skutečnost, že Michal Hašek něco vysvětluje, by měla vést ke zbystření. Zvláště proto, co vysvětluje.

Citát Michala Haška z článku Tři cesty jako závěr textu: "Jsou tedy tři cesty: doleva, doprava a rovně. Myslím, že bychom měli uznat, že vydat se cestou doleva či doprava bude znamenat, že se budeme v cyklech vracet stále na stejnou křižovatku. Jít rovně, byť každý po své straně cesty, je dobrá voba. Volba, kterou právem očekává každý, kdo v této zemi žije.

Zdroje: http://aktualne.cz/domaci/politika/clanek.phtml?id=682210,  http://hasek.blog.idnes.cz/c/157840/Tri-cesty.html


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

albert
Milan Čech. Alexandr Špáta. Také jsem si všiml primitivní argumentace „pana Duba“ o kapacitních možnostech. Pochopil jsem že člověk vyfocený před vlajkou před vlajkou Burkiny Faso je pouze virtuální, není smysluplné s ním diskutovat.
alex
A znovu jste pane Dubo absolutně mimo. V žádném případě mi nečiní dobře dehonestovat Michala Haška spol. a také je nikdo nedehonestuje. Já ani náhodou a ostatní jen nechávají promluvit jazyk obyčejných normálních lidí s vlastním rozumem.
alex
Samozřejmě - kde svétvrzení doložíte argumenty.
alex
Pane Dubo neočekávám, že to při svém věku dokážete rozlišit. Znovu napište ten blog, kde své tvrzení, že se sociální politika B.Sobotky může zhroutit. Tvrdím, že budte rozcupován. Jak argumenty, tak čísly, kde očekávám, že se zapojí Petr Vlk. Znovu, nechte planých řečí a tu výzvu k napsání blogu přijměte, pokud nejste jen planý mluvka.
miluna
to sem rád, je vidět že nějaké kapacity v oblasti posuzování přeci jen máte
alex
Pane Dube, pro přesnost - Vy jste začal s kapacitnímimožnostmi v pejorativním duchu. Pan Čech i já jsme je použili pouze ve věcné rovině. Někdo to rozeznává obtížně.
miluna
no jo, my jsme jen dva hlupáci bez nadhledu, co na tom že sem zrovna tomu věnoval velkou část svého podivného života:-), poznával různé kultury a náhledy na život.. nakonec mě o nadhledu bude poučovat člověk, kterého jediný argument pro Haška je ten, že by měl dostat možnost to zkusit, což je argument dítěte v mateřské školce a může se nechat vyfotit třeba před vlajkou Burkiny Faso. \r\nVy si pane o to být chycen za vaše laciné fráze a moudra přímo říkáte a mě baví vám to poskytovat. Bohužel tyhle debaty s lidmi jako vy končí vždy realitivizací všeho a nemají smysl… každopádně se mějte, neberte se tak vážně, každý si válíme tu svoji mentální hovnovou kuličku a tváříme se že jsou to sušené fialky
alex
S těmi kapacitami jste přišel Vy pane Dube. Jest to takový Váš typický způsob komunikace. Je možné, že já i pan Čech pro jednu třísku v oku nevidíme břevno. Můžeme se mýlit. Ovšem beze zbytku platí i opak. Je tu tedy i možnost, že pro tu třísku v oku nevidí to břevno někdo jiný.
alex
Pane Čechu doporučuji jediné nechat duba dubem. Takový dub opravdu netuší, kde jsou jeho hranice možností.
miluna
hehe, to je jako vtip? to doufám, jinak bych namítnul že stejnou šanci by měl dostat i Venca co dělá v kravíně zootechnika, Marcela co uklízí ve školce a Kolja co kope kanály, taky ještě chudáci nevědí kde maj svoje kapacity a možnosti .... Času je dost, země vzkvétá a než všechny tyhle kluky a holky vyzkoušíme tak se nic nestane, i pravice je vlastně hodná a ráda počká…
miluna
Urážky? Když bych urážel vypadalo by to jinak….. definice tajtrlíka sice není předmětem obecného konsensu ale pro člověka, který vyrost jak oddaný psík Jiřího Paroubka bez nezávislého vlastního rozumu (což byla pozice, která mu seděla a pro kterou byl vhodný ba dokonce vynikající a Jiří Paroubek volil tedy dobře) se hodí dle mého přesně. Horší je když pak je někdo za své služby odměněn povýšením a začne se domnívat že není psíkem, členem smečky, ale je Pánem, ba dokonce Pánem, který má sám mít hodně psíků a vycvičit si je podle svého…. To je pak průšvih… každý má vědět kde jsou jeho kapacity a možnosti, když jsou ambice větší než ony začíná problém… Mě by to bylo jedno kdyby šlo o Haška, ale socdem by mi líto bylo.
alex
Chybička se vloudila. v úvodu nikoli pane Čechu, ale pane Špačku.
alex
Pane Čechu Melčák ne, ale řekněme čachrář spolu s podepsanými jeho Desatera asi ano. Svědčí o tom Praha a postoje Sobotky, Ratha a haškovců. A zcela jistě je to skutečnost, kterou uvádí Milan Čech - slušně řečeno Hašek na to nemá. Opět to dokládá ta Praha, kde jako skutečná politická strana se chová jen TOP. Věřte, nevěřte TOP doslova určí, jaká koalice v Praze vznikne. Ať to bude koalice TOP ODS nebo koalice ODS ČSSD. Neprofíky v ODS i v ČSSD v tom už vymáchala teď. A haškovci se tam zařadili mezi ty neprofíky.
miluna
Hašek na to nemá, je jen další napoleonským komplexem postižený tajtrlík, který nepochopil že když ho NĚCO dostalo tam kde tak by měl být vděčen a ne chtít ještě víc a víc ….a víc… nechápe, že ti co ho podporují ho podporují pro jeho slabiny a ne pro jeho kvality… opravdoví protivníci levice chtějí jasný, hloupý a osobnostně a psychologicky nekvalitní terč, kterého porazí jako nic když už na věcné programové úrovni s levicí bojovat nechtějí …. Co kdyby neboj bože většina lidí zjistila, že je správné aby levici a pravici volili jen v poměru kterým které skupině voličů prospívají… Spolu s kolaborací Hulínského a spol nám rostou hrobaři, kteří pro své osobní ambice mohou pohřbít celou ČSSD ...je to asi součást dekadence současného Světa:-)