Netanjahu americkým Židům: Povstaňte a nebojte se
22.6.2026 13:10
Výzvu k povstání adresoval americkým Židům izraelský premiér Benjamin Netanjahu v průběhu svého projevu na mezinárodním politickém summitu v Jeruzalémě, jak informoval server Jerusalem News Syndicate (JNS).
„Žádám vás, Židé Ameriky, Židé diaspory, povstaňte, nebojte se, bojujte, protože lidé si nás budou vážit, jen když si budeme vážit sami sebe,“ pronesl Netanjahu.
Summit se zaměřil na klíčové otázky, kterým čelí Izrael a židovský lid, včetně vztahů se Spojenými státy, patové situace s Íránem, vojenských a diplomatických výzev a celosvětového vzestupu antisemitismu.



















Komentáře
Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.