"Zelený mužík" van den Bellen vyhrál volby jen díky strachu...

klavesnice stvan
25.5.2016 11:52
... "eurofilů" a vůbec všech, kdo z eurosocialistických vymožeností a výdobytků profitují (od bruselských papalášů, přes neziskovkové parazity, po "vídeňskou kavárnu" a její přicmrndávače).

Že nakonec "překvapivě" těsně zvítězil "zelený mužík" van den Bellen, mě nijak zvlášť nepřekvapilo. Věděl jsem, že Norbert Hofer, kandidát za rakouské "Svobodné" je pro všechny "eurofily" div ne arciďábel, který je chce sežrat na posezení a všechny eurosocialistické vymoženosti, ba i výdobytky, spolu s "eurofily", zpracovanými do úhledných hovínek, spláchnout do záchoda. A že udělá všechno, aby tohoto arciďábla zastavili a protlačili tam někoho, kdo pro ně nebude aspoň tak nebezpečný - což se nakonec povedlo.

Ano, byl jsem trochu zklamaný z toho, že Norbertu Hoferovi vítězství uteklo o pár desetinek procenta. Jistě nejsem sám, koho napadlo, že v "korespondenčních hlasech" je asi něco shnilého. Ale když pozoruju, jak z toho, že Hofer získal skoro 50 % hlasů, mají páni soudruzi v Bruselu těžkou hlavu a zamindrákovaný tajtrdlík Juncker zřejmě "v opici" ze svého mentálního recta vypustil cosi o "obtížných strávnících", mě spíše přesvědčuje o tom, že Hoferovo morální vítězství je daleko cennější než van den Bellenovo skutečné.

Věřím tomu, že se "zelený mužíík" van den Bellen ve svém úřadu totálně znemožní a část svých voličů, kteří se k jeho zvolení nechali přesvědčit strašením médií, ztratí. A pokud soudruzi z Bruselu a jejich rakouští lokajové neudělají nějakou sviňárnu, má Hofer vítězství v příštích volbách téměř jisté.

Tomiq
Charakterizují mě tři slova: - kreslíř (dle jedné z mých největších zálib) - ajťák (dle způsobu obživy) - pošuk (jednoslovné shrnutí mé psychiatrické diagnózy)
Klíčová slova: EU, politika, Rakousko

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.