Podvědomě cítím mrtvolný pach EU vedenou v budoucnu migranty.

muslim svedsko
9.8.2023 16:19
Nebudu první, kdo se zamýšlí nad budoucností EU, ve které na jedné straně dlouhodobě klesá porodnost a současně s tím vzrůstá celkový počet příchozích, když vynechám Ukrajince, převážně muslimského vyznání. Rovnou bez dlouhého úvodu přidám ostré koření v podobě napadení izraelského páru v Berlíně arabskými mladíky, kteří cíleně zastavili své auto, když slyšeli hebrejský rozhovor a ve čtyřech muže napadli.

V protestu izraelského velvyslance u německých úřadů také zaznělo, že to není ojedinělý případ a že žádá systémové opatření k zabránění podobných surovostí s podtextem náboženské (či jiné) nesnášenlivosti. Realita ve vedení EU je však poněkud odlišná. Vedle toho, že podporují Palestince a vůbec nereagují na skutečnost, že je část této podpory zneužívaná k nákupu zbraní, kterými palestinští zločinci napadají Izrael, je v celé západní Evropě, zvláště ve Francii, tolerance k nezákonným projevům muslimů všeho druhu téměř bezbřehá.

V souvislosti se zločinným potvrzením dokumentu EU naší vládou o přerozdělování příchozích migrantů, kteří jsou většinově muslimského vyznání, očekávám, kdy už konečně dají naše intelektuální elity na stůl Ústavu + zákonné vyjádření a vedle toho muslimskou víru deklarovanou v Koránu. Pokud shledají zásadní rozpory (a jinak to ani nemůže být), je logické další muslimy do ČRN E B R A T ! A se současnou muslimskou minoritou uzavřít dohodu o neuplatňování rozporných tezí v Koránu pod sankcí vyhoštění.

Nevím, jak to dopadne v západních zemích, kde třeba ve Francii jsou už muslimové i v řadách policie, mnohde jsou no-go- zones, kam policie nevkročí, domorodí Evropané se stěhují jinam (např. Londýn a další i v jiných zemích), tím uvolňují byty pro další muslimy a lokalita se stává ryze muslimská. K útokům na Židy se orgány v řadě států staví „vlažně“a ti nevidí jiné východisko než to, že migrují do Izraele a opět – uvolněný prostor pro muslimy. Evropa si zadělává na velký problém, protože jsem přesvědčen, že „domorodci“ a odpůrci muslimského roztahováním i přes lhostejnost státních orgánů to tak nenechají a bude z toho nespecifikovaná občanská válka různé intenzity bez silového ukončení.

Příliv muslimů do Evropy je umocněn realizací předpovědi býv. libyjského vůdce Muammara Kaddáfího, že muslimové nemusí o Evropu bojovat; dostanou ji vagínou bez boje. Natalita je u muslimských žen v Evropě násobně vyšší než je u původní populace. Ano, vyšší životní úroveň a také pracovní kariéra žen, snaha vyrovnat se mužům má za následek, že evropská populace vymírá. Státní podpora rodin s dětmi by měla být mezi všemi dotovanými tituly – i jen při střednědobém pohledu do budoucna – určitě na prvním místě! Z pohledu této problematiky je příliv migrantů z Ukrajiny spíše přínosem, ale hned tu máme ALE, je bezpochyby nutné regulovat státní podporu a nepřipustit (jak už se vícekrát stalo), aby byla systémově zneužita ukrajinskou mafií a „vyžírkami“v každém směru. Mínus pana Rakušana (a je jich více) je především v nedostatečné evidenci příchozích, kdy je zřejmé, že se k nám dostali zpět ti, kdož byli dříve vyhoštěni a nebo jedinec obešel více úřadů a všude ho „obdarovali“.

Seznam všech skutečností, které jsou ze strany EU pro ČR negací, je stále delší a i domácí politika lídrů unie neskýtá do budoucna naději, že se něco podstatného změní. Evropské dotace všechno „nezamáznou“! To však signalizuje, že musíme mít plán „B“, jak existovat i bez členství v EU. Je to o to těžší, když na Východě zuří nesmyslná válka.

V plánu „B“ musí být průběžnětrvale sečteno a podtrženo vše, co nám přímo i nepřímo škodí, viz. např. již zmínění migranti – m.j. při jejich odmítnutí s astronomickou pokutou, nesmyslné žonglování s cenou el. energie, stále větší vliv úchylných Zelených se svým programem, kteří mají k dispozici prostory EP, klesající odbyt řady komodit do záp. zemí a v neposlední řadě odliv sta miliard NEZDANĚNÉHO zisku zahr. společností, atd., atd.

Ke všem výše zmíněným skutečnostem, k jejich vyhodnocení a případnému řešení, jsou potřeba schopní lidé. A to jsou v ČR větší chmury, než nějaká prošustrovaná koruna. Naše současná vláda má schopných jen pomálu, jestli vůbec. Základní bolest je - k poražení Babiše - vynucený (mnohými málo chtěný) pětislepenec. Tím se dostali nahoru lidé, kteří by měli působit spíše na okresní úrovni. Jen tak si lze vysvětlit souhlas se starými kvótami (oblečenými do nového hávu) na nucené přerozdělování migrantů.

Nejlepší řešení - téměř z každé směru činnosti vlády jsou „vysílané signály“; mám také jeden: „Fialo, vzdej to!“ 

miroslav kulhavy
Jsem důchodce, který neztratil zájem o dění doma i v zahraničí.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.