VIP blogy uživatele Jiří Vyvadil

obrazek
26.9. 19:12
Vítězství Fica by znamenalo první velkou porážku prezidenta Pavla, či pětikoalice i celé její vlády. Sama situaci hrotí, když zvlášť natvrdlými příměry jednotliví ministři a zejména v poslední době hlavně Pavel napadá možnost, že by mohl být zvolen premiérem.
obrazek
18.9. 15:32
Stále mám před očima výsledek minulých voleb do Poslanecké sněmovny, kdy rozkouskovanost opozice způsobila propad přes 1,5 miliónu hlasů, díky kterým dnes pětikolka vládne a 60 % z nás trpí.
obrazek
16.9. 04:14
Světem obchází strašidlo, strašidlo progresivismu a rusofóbie - a žel - stává se povinným a sankcionovaným mainstreamem, který utlačuje lidi se samostatným myšlením.
obrazek
10.9. 09:10
Klobouk dolů před indickou vyváženou zahraniční politikou, někdy budící až dojem oportunismu. I podle ruských zdrojů (např. Vzglyad.ru) se indickému premiérovi Módimu podařilo prosadil coby vůdce globálního jihu. Vše mu hraje do karet.
obrazek
8.9. 11:02
Vím, že svým příspěvkem neudělám radost těm, kteří by si přáli slyšet, že už třeba tuto zimu. Nestane se tak. Je to inovovaný styl americké nekonečné války, tentokrát chytře uskutečněné tak, že za Západ bojuje Ukrajina.
obrazek
5.9. 09:09
V jistém smyslu nastávající summit G 20 bez Vladimira Putina a Si Ťin-pchinga ztratí šťávu. Jsou pevným tandemem představujícím zásadní protiváhu Západu, Rusko jako vojenský vyzyvatel NATO, Čína co by sice dočasně churavějící, ale pořád 2. ekonomická supervelmoc světa.
obrazek
28.8. 08:51
Až do posledního sdělení trestního oznámení ve státě Georgia to vypadalo jako obvyklá politická kratochvíle amerických demokratů, kteří již za jeho prezidentství se jej snažili zlikvidovat impechmenty a nyní, když se jeho popularita zvyšuje nasadily množství demokratických prokurátorů. Rozdíl mezi...
obrazek
20.8. 12:16
Nikdy od roku 1945 nebyla světová situace horší než nyní, protože nikdy žádný předchozí americký prezident včetně Baracka Obamy, neignoroval zcela nejostřejší výhrady všech prezidentů Ruska počínaje již Jelcinem a potom Vladimíra Putina v jeho známém Mnichovském projevu z roku 1992, proti...
obrazek
16.8. 13:34
Buď už jsou všichni z vedení NATO trvale sjetí, anebo ze své nemohoucnosti už zešíleli.
obrazek
9.8. 15:51
Nigerský protiamerický a protifrancouský puč dostává víceméně podobu hlavního střetu mezi USA a Ruskem, a proto do Niamu dorazila známá aktivistka z ukrajinského protiruského puče Nullandová, která kdysi vsadila všechny karty proti Putinovi, aby nakonec zjevně prohrála na Krymu, kde „ zelení...