Články uživatele Jiří Paroubek

obrazek
15.3. 12:06
V příloze tohoto textu máte možnost se seznámit s mými dopisy, jež jsem poslal po diskuzi v rámci iniciativy Nespokojení, z. s., jednak nejvyššímu představiteli české katolické církve arcibiskupu Janu Graubnerovi a dále Ekumenické radě církví. V dopisech je obsažen požadavek, aby adresáři zvážili...
obrazek
28.2. 06:25
Prostřednictvím veřejnoprávního média, které bylo zřejmě zadavatelem průzkumu společnosti Median.eu, jsme se dozvěděli několik zajímavých informací o postojích českých občanů k dění na Ukrajině v souvislosti se zapojením EU a NATO.
obrazek
11.1. 12:18
jistě jste zaznamenali, že počínaje 28. prosincem jsme přerušili provoz serveru, který navštěvujete.
obrazek
11.10. 06:53
V září nedošlo ve srovnání se srpnem k významnějším posunům ve volebních preferencích politických stran.
obrazek
1.10. 08:28
Agentura SANEP přináší vždy zajímavé průzkumy veřejného mínění, týkající se (nejen) volebních preferencí politických stran. Má originální metodu dotazování a mimořádně velký vzorek respondentů.
obrazek
19.7. 06:22
Následně publikovaný text napsal J. Paroubek pro Lidové noviny, kde byl ve čtvrtek minulého týdne publikován v tištěném vydání. S odstupem ho zveřejňujeme pro naše čtenáře.
obrazek
2.7. 11:22
Autoři článku v konzervativním německém deníku Die Welt, Aust a Geigest, dali svému článku právě tento název. Upozorňují v něm na to, že minulý čtvrtek proběhl, těsně před summitem nejmocnějších zemí Západu G7, virtuální summit zemí BRICS (Čína, Rusko, Indie, Brazílie a Jihoafrická republika).
obrazek
28.6. 13:34
Nezvládnutá situace v oblasti ekonomiky a skandál monumentálních rozměrů na pražské radnici se projevil na volebních preferencích prakticky všech vládních stran.
obrazek
21.6. 12:59
…a k poklesu životní úrovně širokých vrstev lidí.
obrazek
16.6. 06:58
Na včerejším Seznam Zprávy se objevil zajímavý článek, věnovaný komentování části společného projektu České spořitelny a Evropy v datech.