Trump: Spojeným státům vládnou fašističtí tyrani

trum save america cnn screen
16.9.2023 12:04
Bývalý americký prezident Donald Trump prohlásil, že Spojeným státům vládnou fašističtí tyrani, před nimiž musí být Amerika zachráněna. Jak řekl, zemi nyní řídí administrativa „zkorumpovaného Joe Bidena“. "Nikdy jsem nic takového neviděl," prohlásil.

„Za rok budete volit v nejdůležitějších volbách svého života. Tyto volby určí, zda Ameriku ovládnou marxističtí, fašističtí a komunističtí tyrani.“ Trump to prohlásil na akci Women's Leaders of America.

Před týdnem Trump řekl, že politika Bidenovy administrativy povede zemi k Velké hospodářské krizi v letech 1929-1939. V srpnu označil Bidena za nejneschopnějšího prezidenta USA. Poté téměř jistý republikánský kandidát v prezidentských volbách 2024 vyčítal svému politickému rivalovi jeho neschopnost nejprve se vyhnout a nyní vyřešit ukrajinskou krizi.

Trump v červenci označil Bidena za nejzkorumpovanějšího prezidenta v historii USA. Den předtím předseda výboru pro dohled a odpovědnost Sněmovny reprezentantů James Comer řekl, že Biden lhal Američanům, aby zakryl korupci své rodiny, když byl v letech 2009 až 2017 viceprezidentem.

  Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.