Nedělejte z nás hlupáky

17.4.2021 20:14
Nevěřím, zatím je to jasná Koudelkovina.

To, že s tím přišli teď, kdy se rozhoduje o dostavbě Dukovan a značná část veřejnosti si přeje očkovat Spunikem, což vyvolávalo zuřivost protiruských sil, je průzračné.

Načasování je až trapné.

Ale jde i o něco jiného. Blíží se doba, kdy bude chtít obnovit své jmenování nechvalně známý šéf BIS plk. Koudelka. Nikdo se nyní neodváží zpochybnit jeho jmenování.

Jde samozřejmě jen o první glosu.

Jako autor tohoto kratičkého textu jsem plně ochoten vzít svá slova zpět, až by se prokázalo, že věc je jednoznačná.

Tak jako  u USA současná CIA sbírala falešné důkazy proti prezidentovi Trumpovi pro různé formy jeho odvolávání, není nejmenšího důvodu věřit našim tajným službám.

 

jiri-vyvadil
Vědět, co v politice nastane, mě baví...

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Standa

Souhlas s panem Vyvadilem. USA nás poškodí vždy, jsme jen kolonií a anglosasové mají zrazování v krvi, v genech, zradili nás jednou a zradí opět. Dostavba Dukovan ? Střelili jsme se do vlastní nohy alespoň 18x. Je to jasné pro celý národ. Vždyť přece víme, že nesmíme být soběstační a minulosti jsme byli !!! Nemáme suroviny, nemáme státní národní komerční banku, nemáme technologie, máme nedostatek techniků, ale za za to máme přehršel gender a politologů ! A teď nejnovější technická bomba o JE! Výstavba prvního na světě zkušebního energetického bloku s jaderným reaktorem na rychlých neutronech a s olověným teplonosným médiem BREST-OD-300 v Tomské oblasti má být zahájena letos na podzim, sdělil věstník ruského jaderného odvětví Strana Rosatom. Spuštění v r. 2026 ! Nejnovější a bezprecedentně nejbezpečnější jaderný energoblok na světě ! Mohli jsme ho mít !!! To jsme ztratili vlastní vinou ! Tupej českej nesuverenní stát vedený tupými politiky! Než postavíme tu dostavbu, uplyne alespň 10 let. Do té doby už bude nejbezpečnější ruský jaderný energoblok i s vychytanýma mouchama. Francouzská JE ve Finsku asi ještě nebude dostvěna a v provozu, ta se staví od r. 2011 a měla stát 3,5mld dolarů, dodnes nestojí a stála už 10,5mld dolarů ! Politická blbost Čechů je příslovečná !

opatovice328
Táta sloužil jako voják základní služby v roce 1938 na Slovensku a na Podkarpatské Rusi, občas zavzpomínal, že v té době český voják nemohl vyjít po setmění z kasáren, že by mu bývali uřízli hlavu ti místní, co nás tak nenáviděli. Táta po celý život neměl rád ani Slováky a ani Ukrajince, Rusy ano, ale Ukrajince ne. Určitě by býval velice těžko nesl, že předsedou vlády v Čechách je vlastně Slovák. Dnes mu musím dát za pravdu. Asi by měl český volič více uvažovat, zda-li je v čele státu lepší manager, kterému je jedno, jaký stát bačuje a nebo člověk, který je uchycen národnostně k tomuto teritoriu.
Dona

Ako chcete dokázať politikom, že nie sme hlupáci ?

Každý deň nám dokazujú, že sme hlupáci - nie sme schopní to vyvrátiť, ani zmeniť.

Najbližší dôkaz budú voľby.

gustav-svoboda

A teď ještě tu O Červené karkulce.

Supman
Telenovela "Kufr s ricinem 2"
Hrají: J. Hamáček (náš člověk z Aspenu alias "Rudý nok"), A. Babiš (agent Bureš WC4), M.Zeman (odstavený vozíčkář), PR pobočka z Langley (údajně "české" tajné služby), skupina (ne)užitečných idiotů napříč politickým spektrem (fanatický komparz) Scénář: M. Koudelka (cameo "Náš člověk z Langley"), Kamera: ČT, Produkce: ambasáda Na Tržišti, Rozpočet: trvale schodkový. Veškeré náklady na výrobu a sanaci následků zaplatí český divák prostřednictvím předražených energií v příštích letech (pokud nevypukne "Drang nach Osten")
jiri-vyvadil

Kolega Petr Sedláček mě pobavil, až jsem se doslova za břicho popadal. A trochu vážněji. Za T.G.Masaryka a Edvarda Beneše jsme ač malí dělali světovou politiku. Stali jsme se nyní provincionální směšnou zemičkou, na kterou rozumný občan nemůže být hrdý.

paysan

Zatím se vše odvíjí jako trapná komedie. Chce to trošku odlehčení: Ze vzpomínek agentů Petrova a Baširova - "Vše začal tehdy, když jsme odcestovali v roce 1914 do Sarajeva..."

novotny

Nevím, ale, že by se dva cizinci nechali zapsat do knihy vstupů na bráně při vstupu do muničáku a pronesli by v batohu výbušninu na odpálení celých Vrbětic a ostraha by je nezkontrolovala...  Vypadá to to spíš jako scénář na novou Bondovku.

opatovice328
Jako by Babišovi nestačila ricinová blamáž, ted´se Babiš spustil až na samé dno té smradlavé západní zpravodajské žumpy. Ta jeho story je tak hloupá, že se jí nedá ani smát. Babiš měl odejít oknem ze Strakovky hned poté, co předal Američanům protizákonně Nikulina, tím již tenkrát ukázal svůj bezcharakterní morální profil. Je možné mít předsedu vlády, který porušuje české zákony? Ten člověk naprosto jasné ukazuje, že pohrdá hrdostí českého národa. Neměl by táhnout tam, odkud přišel?