Polícia už našla vinníka amerického vyčíňania vo Zvoleně – môžu za to Slováci

blaha 23 smer
27.5.2023 11:56
Polícia SR sa vyjadria k prípadu opitých a agresívnych amerických vojakov, ktorí vo Zvolene takmer napadli policajtov.
 1. Vraj Slováci nemajú čo pindať, pretože, podržte sa - Slováci sa vraj opíjajú za volantom.
 1. A vraj tí, ktorí kritizujú americké vyčíňanie, sú "konzumenti bludov". Veď americká ambasáda sa ospravedlnila a polícia od dojatia nedýcha, určite boli aj slzy.
 1. Prepáčte, ale toto je oficiálne vyjadrenie polície na sociálnej sieti. Tí, ktorí majú chrániť občanov Slovenskej republiky, chránia amerických výtržníkov.
 1. A ešte aj nadávajú Slovákom tým, že využívajú učebnicový "ačohentizmus", ktorý sami v prípade amerických vojen hystericky kritizujú.
 1. Pri všetkej úcte - za toto by mal minister vnútra Ivan Šimko okamžite odstúpiť. Kde je Zuzana Čaputová?
 1. To vážne necháme políciu, aby primitívne kopala do Slovákov? Akože - americkí vojaci sa môžu opíjať a ohrozovať svoje okolie, veď Slováci pijú tiež... To vážne?
 1. Za normálnych okolností by už americkí vojaci čelil trestnému konaniu za nebezpečné vyhrážanie a výtržníctvo.
 1. A možno aj za útok na verejného činiteľa. Veď sa policajtom vyhrážali, že ich zabijú, že bude tiecť krv a že bude boj. A do toho tona vulgarizmov. Všetko je v zápisnici, ktorú videlo celé Slovensko.
 1. Namiesto trestného stíhania sa stalo presne to, pred čím sme varovali pri Obrannej dohode s USA - slovenské orgány prípad ponechali v jurisdikcii Američanov.
 1. A americkí vojaci sú už, samozrejme, prevelení preč zo Slovenska a nikto nikdy nezistí, či boli alebo neboli potrestaní. Páchatelia sú fuč, oni to ututlú a bude - tak to robí americká armáda. Dobré ráno.
 1. Ale hlavne, že polícia so slzami dojatia posiela srdiečka americkej ambasáde za to, že sa ospravedlnili - a vraj Rusi nie!
 1. Lebo polícia logicky očakávala, že keď opití americkí vojaci robia bordel vo zvolenskej Bille, tak sa ospravedlní Rusko - kto iný?!

Za toto musia padať hlavy. Tak čo, pani prezidentka, už sa konečne prebudíte? Dokedy budete chrániť opitých amerických Rambov? Dokedy budete kašľať na Slovákov?

Ľuboš Blaha

Poslanec NR SR a místopředseda strany Smer-sd

Publikováno na sociální síti Telegram

 

 

 


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

opatovice328

Já mám dobrou zprávu pro Českou republiku, že jsou tu ještě soudci, kteří se nebojí Fialovy diktatury. Takto dopadl politický aktivista soudce Svrešek alias Urválek s Popelkou, kdy z tohoto soudce nakonec udělali u odvolacího soudu idiota. 

https://skrytapravda.cz/z-domova/1244-jak-dopadl-popelka-s-ukrajinskou-vlajkou-na-muzeu-u-odvolaciho-soudu-rychlosoudce-svrcek-je-malem-oznacen-za-obecniho-lempla
 
Standa

Čaputová na Slováky kašlala vždycky, byli ji dobří, že ji nechali zvolit !