Ľuboš Blaha: SLOVÁCI ODMIETAJÚ VOJNU - ĎAKUJEME!

blaha 23
14.2.2023 10:37
Dočítal som sa v médiách, že viac ako 40-tisíc Slovákov odmietlo bojovať proti Rusku. A Naď vraj viní Fica a Blahu.

1. Od smiechu už asi hodinu lapám po dychu. Už len čakám, kedy nás tá trúba obviní aj z toho, že sme spôsobili zemetrasenie v Turecku.

2. Slováci celkom pochopiteľne majú obavy z toho, že ich tento americký panáčik pošle do vojny proti Rusom, lebo každý deň od rána do večera bliaka, ako treba Rusov zničiť.

3. A tak celkom logicky podpísali vyhlásenie o odopretí výkonu mimoriadnej služby.

4. Nikto z nich nechce umierať vo vojne proti bratskému slovanskému národu - vo vojne za tučné zisky amerických zbrojoviek. A za teplé miestečko pre Naďa či Čaputovú dakde v NATO. Toto fakt nikto nechce.

5. A je perfektné, akú facku dali všetkým vojnovým štváčom - Slováci nechcú americké vojny, Slováci chcú mier. Toto je jasný odkaz.

6. Viete si predstaviť, ako Naď musel zúriť? Ako toto, preboha, vysvetlí na americkej ambasáde?

7. A čo si počne Čaputová? To musí byť strašná rána, že Slováci odmietajú zabíjať Rusov - celé roky tu šíri nenávisť a nič z toho. Poor Susan.

8. Ale najlepšie je, ako sa to Naď snaží zvaliť na Fica a Blahu. A túto sprostosť po ňom, ako vždy, verklikujú všetky liberálne médiá.

9. Vraj Fico hovoril o vojnovom stave a ja o mobilizácii. A tak za to môžeme my v Smere! Ako inak!

10. Ja len taká drobnosť. Slováci, ktorí chceli odoprieť výkon vojenskej služby, tak museli urobiť do 31. januára.

11. No Robert Fico prvýkrát hovoril o vojnovom stave minulý týždeň, ktorý sa celý odohral vo februári. A ja som o hrozbe mobilizácie hovoril prvýkrát v stredu 8. februára poobede.

12. Mohol by mi Naď vysvetliť, ako sme našimi výrokmi o mobilizácii, ktoré citujú médiá, mohli vo februári (!) zapríčiniť to, že v januári (!) Slováci chodili v desaťtisícoch podpisovať tlačivo o odopretí vojenskej služby?

13. To je tak prudko logické, že do takejto myšlienkovej konštrukcie dokážu preniknúť iba najväčší mozgoví titáni na ministerstve obrany... Ale ako hovorí klasik - to nejako nevychádza.

14. Jaro Naď zo seba opäť urobil úplného šaška. V poslednom čase mu fakt ide karta. Nech si spakuje svoju modrú krv aj modrú knižku a nech sa ide hanbiť po kanáloch.

15. Povráva sa, že si už z neho plieskajú dlane o čelo aj jeho americkí bossovia - od čias strýka Festera Addamsa nič bizarnejšie ako Naďa nikto nikdy nevidel.

Ďakujeme, Slováci, ukázali ste odvahu postaviť sa vládnym militaristom s jasným odkazom - Slovensko chce mier!

Ľuboš Blaha

Poslanec NR SR a místopředseda strany Směr-sd

Publikováno na sociální síti Telegram


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Standa

Slováci mají odvahu a odhodlání pro mír ! To je dobře  pro mír. Češi nemají v současné době takové odhodlání pro mír jako Slováci - jsou při zdi a netuší co se děje díky masírování propagandou, bohužel většina není schopna si zjistit info jinde než v ČT či mainstreamu ! Pavla voliči volili (bohužel) i když prohlásil loni v létě, že by poslal české vojáky na Ukrajinu vč. letectva !!!