Ľuboš Blaha: ROBERT FICO JE SPÄŤ!

fico devin blaha
7.7.2024 11:00
Prešlo len niekoľko týždňov, kedy predsedu vlády Slovenskej republiky takmer zavraždil opozičný aktivista pri bezprecedentnom teroristickom útoku. A on sa vrátil.
 1. Prišiel na Devín ukázať celému národu, že pri obrane Slovenska neustúpime. Budeme brániť zdravý rozum, budeme brániť normálnosť.
 1. Robert Fico to povedal jasne - je rustikálny sociálny demokrat. A vždy bude robiť všetko preto, aby prebúdzal ľavičiarov v celej Európe. Taká je naša úloha.
 1. Jeho výzva je jasná - poďme postaviť hrádzu pred zvrátenými progresivistickými ideológiami. Poďme postaviť hrádzu liberálnym extrémistom.
 1. Progresivizmus sa na Západe šíri ako rakovina. A my musíme povedať - stačilo!
 1. Bráňme si naše cyrilometodské tradície, bráňme si Slovensko. Roberta Fica takmer zavraždili, aby mu v tom zabránili, no on sa vrátil, aby našu vlasť chránil.
 1. Vrátil sa, aby chránil mier. A povedal to za nás všetkých - fandíme maďarskému premiérovi Viktorovi Orbánovi, ktorý išiel do Moskvy hovoriť o mieri.
 1. Áno, Viktor Orbán hovorí v Moskve aj za nás. Chceme dobré vzťahy s Ruskom, chceme slovanskú vzájomnosť, chceme zastavenie vojny.
 1. Viktor Orbán je pravičiar, my sme ľavičiari. Nikdy nebudeme patriť do tých istých straníckych rodín. Ale to neznamená, že nemôžeme robiť spoločne všetko pre mier a národnú suverenitu.
 1. Premiér Robert Fico veľmi jasne zdôraznil, že Slovensku dnes nepomôže žiadne falošné zmierovanie. Opozícia prejavy zmierenia považuje za slabosť.
 1. Keby bol spáchaný atentát na niektorého z nich, tak by tu už bola občianska vojna.
 1. Ale keďže chcel opozičný aktivista zavraždiť predsedu Smeru, tak sa liberáli tvária, že to zahoďme za hlavu. A vraj nie oni, ale my sa máme kajať.
 1. Robert Fico je príliš skúsený politik, aby im sadol na lep. Jeho dnešná výzva sa zapíše do dejín - ideme stavať veľkú hrádzu proti progresívnemu extrému!
 1. Sme slovenskí ľavičiari a budeme brániť zdravý rozum, spravodlivosť a mier. Nám nikto nebude diktovať, čo máme robiť - Robert Fico to dobre vie.
 1. Sme hrdí na slovenského premiéra, ktorý dnes opäť raz ukázal, že je štátnik, aký sa rodí raz za niekoľko generácií.
 1. Opoziční politici nevedia bez papiera predniesť ani trojminútovú zdravicu. Robert Fico dal bez papiera zásadný historický príhovor. Ešte aj s recitáciou Rúfusovej básne o mieri.

A to všetko po tom, čo sa ledva vystrábil z ťažkých zranení po atentáte. Klobúk dole, pán premiér. Klobúk dole.

Ideme spoločne! Brániť Slovensko! Brániť mier!


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.