Ľuboš Blaha: ERIK KALIŇÁK VYŠKOLIL ČESKÉHO MODERÁTORA

blaha ilustrace pest
1.12.2023 11:35
Tak to je pecka. V článku TA3 som sa dočítal, vraj český moderátor Ľuboš Rosí "argumentačne vykoľajil Erika Kaliňáka". Ten chlapec z ČT vykoľajil akurát tak sám seba - svojou nebotyčnou hlúposťou.
 1. Liberálne kaviarne opäť raz dokázali, že žijú vo svojej vlastnej bublinke, kompletne odtrhnutí od reality. Oslavujú čétéčkárskeho ňoumu, ktorý absolútne nestačil na Erika Kaliňáka.
 1. Skákal mu do reči ako nevychované decko a Erik mu s pokojom a úsmevom oponoval. Pozrite si Erikov profil na FB a výborne sa zabavíte.
 1. Český aktivista, pardón, moderátor prskal, vraj mu podpredseda Smeru nemá klásť otázky. A vraj občianske či alternatívne médiá sú "dezinformačné".
 1. A do toho podobné ideologické nezmysly, ktoré si medzi sebou verklíkuje pražská a bratislavská kaviareň. A všetci ostatní si ťukajú na čelo, čo to trepú.
 1. Ľuďom sú na smiech a oni majú pocit, že vyhrávajú - až potom zakaždým prídu voľby a oni sa zrazia s realitou. A potom kvília. Ako teraz.
 1. Erik Kaliňák v Českej televízii jasne vysvetlil, že Markíza, Aktuality, SME a Denník N nemajú s nezávislou žurnalistikou nič spoločné. Sú to hlasné trúby oligarchov.
 1. Vysvetlil, že ak tu niekto útočil na médiá, bola to bývalá vláda, ktorá vypínala opozičné weby. Český moderátor sa rozkrikoval, že to bolo kvôli vojne na Ukrajine - no jasné, fašisti si vždy nájdu zámienku na zakazovanie nepohodlných názorov.
 1. Erik redaktorovi ČT, ktorý tam jačal ako Viktorka na splave, s pokojom vysvetlil, že to bola Čaputová, ktorá nikdy nepripúšťala otázky médií po svojich tlačovkách.
 1. Nehovoriac o tom, že to bola ona, ktorá zakázala vstup Hlavným správam na jej tlačovky. Tak čo teraz liberáli jačia? Dostávajú len vlastnú medicínu.
 1. A najlepšie bolo, ako sa tam ten český slniečkar skoro hodil o zem, keď položil absolútne stupídnu otázku s detinskou barličkou, že ľudia sa pýtajú - a Erik mu na to stoicky odvetil, že tak to tí ľudia asi budú absolútne nezorientovaní v slovenskej realite.
 1. A slniečkar na to vyprskol, že aj on k nim patrí, čím zo seba urobil prvotriedneho vola. A začal po Erikovi ziapať, že on mu nemá čo klásť otázky.
 1. Ten český popletenček sa strápnil pred celým Českom aj Slovenskom. A tie naše infantílne médiá mu za to tlieskajú - no nie sú to trdlá?
 1. Najlepšie je, ako teraz slniečkari zo všetkých kaviarní kopú do Erika. Vraj ako mu v Českej televízii naložili. Tým len dokazujú, ako ťažko nesú prehru.
 1. Erik na plné ústa povedal pravdu. Na Slovensku, ale aj v Česku, médiá hlavného prúdu už dávno nerobia objektívnu žurnalistiku - to, čo robia, je progresivistický, neoliberálny a rusofóbny aktivizmus.
 1. Ja viem, že sa im to zle počúva, ale pravda je, že Erik Kaliňák ich vyškolil ako malé deti. Gratulujem, companero.

Ľuboš Blaha
Publikováno na sociální síti Telegram
(Autor je místopředsedou NR SR a místopředsedou strany Smer-sd)

 


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.