Blíží se volby a tak jako vždy: BABIŠI, PŘED SOUD!

babis ilustrace free
18.11.2023 05:51
Nevím, kdo to může řídit a hlavně kdo má tu pravomoc (i nepsanou), že může naplánovat, aby v době předvolební byl pan Babiš obviněn – a je lhostejno z čehokoli; neinformovaný občan si rovnou z volební nabídky ANO vyřadí – přece nebude volit zločince.

    Právě takový hnusný a všivácký záměr je (pravděpodobně)  obnovení obvinění. Jo, jistě se to dá právnicky zdůvodnit, ale pak  - máme nestranné soudy? Nejde o ten soud jako takový; ať soudí třeba celý Vesmír, ale Babiše už by mohli nechat na pokoji.

    Je těžké poukázat na nějaká zákulisní jednání, ale není to poprvé a jako minule, kdy to bylo termínově posunuto až na období voleb, naznačuje záměr. Přitom už bylo vícekrát poukázáno, že podmínky pro dotaci se upřesnily (zpřísnily) až po udělení dotace Čapímu hnízdu a za další, dotace byla vrácena.

   Nejsem příznivec hnutí ANO a výše uvedené řádky generují pro mě nevysvětlené kroky těch, kteří rozhodují. Poněkud to signalizuje slabost politických soupeřů sdružených v pětikolku. K volbám do Evropského parlamentu se bude muset koalice částečně (nebo úplně) rozdělit a jsem moc zvědav, jak dopadne.

    Ať už padlo jakékoli rozhodnutí, tématem pro všechny, ale především pro voliče bude zrušení práva veta a náš souhlas s rozdělováním migrantů (prezident mě zklamal). Móóóc jsem zvědavý na volební agitku zúčastněných.

miroslav kulhavy
Jsem důchodce, který neztratil zájem o dění doma i v zahraničí.
Klíčová slova: Babiš, soud, volby do EP

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.