Brexit: sice to nebude žádná výhra, ale Britům držím palce

obrazek
22.6.2016 12:32
Blíží se nám referendum o vystoupení Velké Británie z SESR (svazu evropských socialistických republik, neboli EU). I když si myslím, že ani jeden výsledek nebude žádná velká výhra, přeju Britům, aby se nechali papaláši z bruselského politbyra i jejich přisluhovačů v Británii zastrašit a výsledky referenda vyzněly pro výstup z SESR.

Blíží se nám referendum o "brexitu". Média jsou toho plná a jak vepříci v bruselském politbyru, tak naprostá většina "eurofilů" mají gatě čím dál víc hnědé strachy a veřejnost straší pěkně po bolševicku tím, že se dostanou do spárů "druhé strany" (zatímco bolševici tou "druhou stranu" mysleli USA a "Západ", bruselští vepříci a eurofilové naopak Rusko), válkami, hladomorem a koncem světa. Naopak euroskeptici zase na případný Brexit hledí s nadějí.

Ač patřím k táboru euroskeptiků, myslím si, že ani jeden výsledek nebude žádná výhra. Pokud si Britové odhlasují odchod z SESR a nepodlehnou vydírání vepříků z bruselu a jejich nohsledů s cílem zneplatnit výsledky referenda, nastanou pro Británii po přechodnou dobu krušnější časy. SESR jistě na ni vyhlásí různá embarga a jiné sankce, bude ji ostrakizovat a vůbec jí dá tu podlou zradu pořádně sežrat. Odnesou to i ostatní členské státy SESR, neboť bruselští vepříci a jejich nohsledi budou strachy hnědí od hlavy až k patě a budou se stůj co stůj snažit o zabránění k tomu, aby se další "-exit" opakoval, a tudíž budou chtít členské státy SESR o to více šikanovat, zastrašovat a více je držet zkrátka.

To samé (byť třeba v mírnější a "plíživější" podobě) hrozí i v případě, že referendum dopadne v neprospěch Brexitu (což je zřejmě pravděpodobnější) - neboť pro zbabělé a slabošské bruselské vepříky a jejich nohsledy jsou podobné "vzpoury" velkým ohrožení pro jejich teplé chlívečky a pořád plná korýtka - a tak nejspíš za tu "vzpouru" v Británii potrestají a pro jistotu i ostatní státy SESR, aby si příště podobnou "vzpouru" rozmyslely.

Rád bych, aby výše popsané scénáře byla jen moje nadsázka a výsledky referenda neměly takové následky. A jak jsem napsal výše, i přesto přeju Britům, aby se jim povedlo se vymanit z chomoutu SESR.

Tomiq
Charakterizují mě tři slova: - kreslíř (dle jedné z mých největších zálib) - ajťák (dle způsobu obživy) - pošuk (jednoslovné shrnutí mé psychiatrické diagnózy)
Klíčová slova: Brexit, Brusel, EU

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.