Články uživatele Petr Meduna

obrazek
25.1. 06:06
Miera fanatizmu v spoločnosti rastie, predovšetkým na strane slniečkarov. A obeťou sa žiaľ stáva aj šport. Preboha, zastavme to, kým je čas.
obrazek
10.11. 15:26
5. listopadu proběhly v Moldavsku místní volby, které byly tak otevřeně charakterizovány vládní zvůlí, že dokonce i OBSE volby velmi jasně kritizovala. Podrobněji se otázkou na svém portálu zabývá německý analytik Thomas Röper.
obrazek
9.7. 06:25
Admirál amerického námořnictva, velitel všech námořních operací mimo Ameriku John Richardson předložil další požadavek vůči ruskému Krymu – chtěl vymoci stažení všech vojsk z území poloostrova s jeho následným převedením pod kontrolu mezinárodní vojenské mise, pochopitelně, pod záštitou USA. Dlužno...
obrazek
29.7. 07:13
Americký novinář Erik Best se ve svých pravidelných komentářích v poslední době věnoval také privatizaci OKD, resp. současnému parlamentnímu vyšetřování jejího průběhu.
obrazek
26.4. 11:56
Skandál vyvolal vládní zmocněnec pro energetickou bezpečnost Václav Bartuška odpovědí na jednu z otázek v exkluzivním rozhovoru pro portál Neovlivni.cz. Vyjadřuje se ke způsobu, jak zabránit opakování událostí, které proběhly na východě Ukrajiny. Šokující je řešení, které podřízený ministra...
obrazek
30.3. 10:39
Vrchní velitel sil NATO v Evropě generál Philip Bredlove v poslední době výrazně rozčeřil politickou hladinu v podstatě jestřábími výroky ohledně Ukrajiny. Do značné míry byla i překročena hranice politického řízení NATO. Poslanec Stanislav Huml ve svém vpisu na facebooku reaguje slovy, že odmítá...
obrazek
11.12. 13:34
Výsledkem uplynulých dvaceti pěti let je také pokles zájmu o římsko-katolickou církev a víru. Následníkům kardinála Františka Tomáška se podařilo úžasně promrhat jeho dílo šíření víry ve výrazně ateistické společnosti. Další příklad selhání je na stole nyní.
obrazek
5.12. 11:10
Jaké je první pravidlo ze dvou při sledování české politiky? Americký novinář žijící v Praze Eric Best říká: Nevěřit tomu, co slyšíte od Andreje Babiše. A potom je tady pravidlo druhé, které říká: Stále pamatuj na pravidlo první.
obrazek
6.7. 17:13
Většina Američanů nevěděla, kde je Ukrajina. Vojenská výprava by se jim ale líbila.
obrazek
20.6. 09:49
Nepopulární a pro občany své země nedůvěryhodný francouzský socialistický prezident Francois Holland se opět vplouvá na válečné vlny.