Články uživatele Lubomír Man

obrazek
21.2. 11:01
Nenechte se ovlivnit poplašným názvem tohoto článku. Nejde o žádnou „konspirační teorii“. Tento článek je pravdivý, jak se sami přesvědčíte, pokud budete v jeho čtení pokračovat.
obrazek
9.2. 08:50
Už jsem zapomněl, v kterém to roce přestaly být New York Times (NYT), novinami a staly se nástrojem vojensko-bezpečnostního komplexu USA. Nyní se tyto někdejší noviny obrátily na německého ministra obrany Borise Pistoriuse a dvě německé presstitutky, aby společnými silami a v rámci společného úsilí...
obrazek
6.2. 19:55
Izraeli je povoleno vystěhovat Palestince z palestinských vesnic v Palestině. Malému Lotyšsku je povoleno deportovat ruské etnikum, narozené v Lotyšsku, protože se nenaučilo mluvit lotyšsky, avšak mocná Amerika nedokáže zabránit milionům přistěhovalců, aby rok co rok nelegálně vstoupily do USA - a...
obrazek
1.2. 16:22
Zdá se, že jediný způsob, kterým Američané mohou zachránit svou zemi a svou svobodu, je zvítězit v příští občanské válce, v jejíž plamenech shoří probíhající puč Demokratické strany proti Spojeným státům.
obrazek
25.1. 16:02
Generální ředitel Světové zdravotnické organizace (WHO), a současně i posluha Big Pharmy (světová farmaceutická lobby), Tedros Ghebreyesus vyzval vlády světa, aby podepsaly pandemickou smlouvu WHO, která by svět měla připravit na „nemoc X“.
obrazek
15.1. 11:53
Jak jsem očekával, posouvá Washington tento konflikt směrem k Iránu. A učinil tak v těchto dnech proto, aby odvedl pozornost světa od soudního procesu proti Izraeli, právě probíhajícího u Mezinárodního soudního dvora v Haagu. A to i když de facto zamýšlel tuto eskalaci už od samého začátku války...
obrazek
12.1. 16:50
Americké ministerstvo zahraničí plánuje vytvořit z 80 000 ruských absolventů amerických univerzit, účastníků to výměnných studentských programů, ruskou opozici.
obrazek
11.1. 07:06
Vlády USA a Izraele se od ostatního světa izolovaly jako dvě nejnebezpečnější vlády na zeměkouli. A loutkové vlády evropské tím, že zahraniční politiku Washingtonu bezhlavě následují, sklízejí opovržení svých občanů.
obrazek
28.11. 15:22
Podle propagandy sionistů není Hamás nic jiného než davem ďábelských bestií. Jak však lze takovouto propagandu sladit s vynikajícím stavem izraelských žen a dětí, které Hamás v minulých dnech propustil ze zajetí?