Blogy uživatele Jiří Vyvadil

obrazek
17.5. 08:22
Portál The American Conservativ se liší od ostatních amerických médií inteligentními novináři, jejichž jediným úmyslem není za každou cenu hledat konfrontaci coby bojovníci za progresivní Ameriku, ale zkoumavým a věcným způsobem popisovat stav věcí. Je to něco, co na evropském trhu naprosto...
obrazek
2.4. 15:07
Jsme v jakémsi mezičase pokračování konfliktu a dnes, jak správně uvádí Putin, už přímo války mezi Západem a Ruskem. Víceméně po všech stránkách Rusko vítězí. Dokonale zvládlo sankce a finanční problémy a dnes je jeho HDP vyšší než zemí G7.
obrazek
4.3. 19:20
Jako bývalý odborář a dokonce předseda odborů aparátu Čs. strany socialistické, byla tehdy doba perestrojky, konstatuji, že jsem nepoznal odpudivějšího a více slizkého předsedu odborů jako je Josef Středula.
obrazek
21.2. 04:23
V pátek v noci letím do Moskvy. Ač skupina Přátel Ruska v České republice, zdá se stále nejvíce kritizovaná skupina vznikla v důsledku odporu proti barevné revoluci zvané euromajdan, která s podporou Západu zachvátila Ukrajinu a rozehrála hru, jejíž důsledky vidíme dnes, já jako zakladatel této...
obrazek
20.2. 10:01
Davová hysterie Západu nad úmrtím Navalného kategoricky u mainstreamu odsoudit brutální režim diktátora Putina. A žádný západní politik se neodváží neupadnout do tranzu odsouzení tohoto světového tyrana.
obrazek
18.2. 13:24
Podle listu Die Welt německý kancléř Olaf Scholz zabránil von der Leyenové kandidovat na post generálního tajemníka NATO kvůli jejímu postoji k Rusku, který by z dlouhodobého hlediska mohl vést k problémům.
obrazek
30.1. 08:13
A jako takový šokuje. Dokonce někdy chvályhodně.Všechny západní politické špičky navenek nepípnou ani slovo o tom, že je reálná pravděpodobnost, že by mohl Donald Trump zvítězit v listopadových volbách na amerického prezidenta, i když média jsou najednou „odvážně“ zaplněny komentáři o možném...
obrazek
23.11. 09:37
Tak dlouho demokraté ubíjí svobodu projevu, až se ucho utrhne.
obrazek
21.11. 09:10
Dnes prožíváme zřejmě nejčernější období v životě České republiky od jejího vzniku v roce 1992 a potažmo od listopadu 1989, vzdor tomu, že část společnosti, ovšem stále se zmenšující, s masivní podporou medií, veřejnoprávních i soukromých, mohutně tleská.