Blogy uživatele Jiří Paroubek

obrazek
27.11. 12:54
I tak se dá popsat situace ve společnosti. Vláda, díky své nerozumné fiskální politice udělala vše, co bylo možné, aby proti sobě postavila velmi dobře organizované a společenský vlivné skupiny zaměstnanců. Lékaře a v zákrytu s nimi zdravotníky, včetně sester. A dále učitele, dopraváky i dělníky v...
obrazek
13.9. 06:30
Nedávno jsem ve svém článku (*) zveřejněném na několika serverech, kriticky rozebral „gigantickou" investiční aktivitu současné a minulé pražské městské rady. V obou městských radách je klíčovou figurou bývalý primátor a dnes první náměstek primátora Hřib.
obrazek
20.8. 09:52
Sparta pod novým dánským trenérem získala při přestupech v létě celou řadu prvotřídních fotbalistů, kterými, po ztrátě Hložka a předpokládané ztrátě Hancka při jejich přestupech do západoevropských klubů, mohou letenský tým opravdu efektivně posílit.
obrazek
1.8. 12:29
Nechci vidět souvislosti tam, kde nejsou, ale obávám se, že má publicita z posledních dnů, jednak článek v MF Dnes ("Jak může Západ vyklouznout z ukrajinské pasti") a v LN (jak změnit situaci v bytové politice), galvanizovaly některé mediální skupiny k útokům na mou osobu. Těmi mediálními...
obrazek
25.4. 12:01
Většina fotbalových expertů považovala Slavii až do včerejška za hlavního favorita na vítězství v I. fotbalové lize. Po včerejší prohře na mladoboleslavském hřišti s týmem Hradce Králové, dostaly tyto představy povážlivou trhlinu.
obrazek
5.10. 11:41
Po nedělním derby pražských "S" jsem obdivoval trenéra Slavie, Trpišovského.
obrazek
1.10. 15:52
…tak by se dalo mj. charakterizovat také včerejší působení Sparty Praha v zápase Evropské ligy s Glasgow Rangers FC.
obrazek
29.9. 13:37
S velkým zájmem jsem si přečetl dnešní článek od někdejšího centrálního mozku Masarykovy akademie, spjaté se sociální demokracií, Lukáše Jelínka, takto v současnosti redaktora Práva.
obrazek
9.9. 13:47
Včerejší premiéra hry Slaměný klobouk, kterou napsal skvělý francouzský divadelní autor Eugène Labiche ve spolupráci s Marc-Michelem v roce 1851, přinesla krásný zážitek i náročnému divákovi.
obrazek
7.7. 22:18
V dnešních sportovních rubrikách novin si můžeme přečíst hodnocení účasti českých fotbalistů na ME. A také, už v mnohem menším formátu, se dočteme o úspěchu českých basketbalistů na kvalifikačním turnaji v Kanadě o účast na olympiádě v Tokiu.