Blogy uživatele Jiří Paroubek

obrazek
24.4. 07:31
Veřejnoprávní rozhlas je jistě mocné médium, ale jeho redaktoři by neměli být všemocní a neměli by stát nad pravdou. Je to až nechutné, jakým způsobem si redaktor Ondřej Konrád, jehož tvorbu neznám (asi nebude ničím zvláštní) osoboval právo jakési vyšší instance při hodnocení ustavujícího sjezdu...
obrazek
27.11. 12:54
I tak se dá popsat situace ve společnosti. Vláda, díky své nerozumné fiskální politice udělala vše, co bylo možné, aby proti sobě postavila velmi dobře organizované a společenský vlivné skupiny zaměstnanců. Lékaře a v zákrytu s nimi zdravotníky, včetně sester. A dále učitele, dopraváky i dělníky v...
obrazek
13.9. 06:30
Nedávno jsem ve svém článku (*) zveřejněném na několika serverech, kriticky rozebral „gigantickou" investiční aktivitu současné a minulé pražské městské rady. V obou městských radách je klíčovou figurou bývalý primátor a dnes první náměstek primátora Hřib.
obrazek
20.8. 09:52
Sparta pod novým dánským trenérem získala při přestupech v létě celou řadu prvotřídních fotbalistů, kterými, po ztrátě Hložka a předpokládané ztrátě Hancka při jejich přestupech do západoevropských klubů, mohou letenský tým opravdu efektivně posílit.
obrazek
1.8. 12:29
Nechci vidět souvislosti tam, kde nejsou, ale obávám se, že má publicita z posledních dnů, jednak článek v MF Dnes ("Jak může Západ vyklouznout z ukrajinské pasti") a v LN (jak změnit situaci v bytové politice), galvanizovaly některé mediální skupiny k útokům na mou osobu. Těmi mediálními...
obrazek
25.4. 12:01
Většina fotbalových expertů považovala Slavii až do včerejška za hlavního favorita na vítězství v I. fotbalové lize. Po včerejší prohře na mladoboleslavském hřišti s týmem Hradce Králové, dostaly tyto představy povážlivou trhlinu.
obrazek
5.10. 11:41
Po nedělním derby pražských "S" jsem obdivoval trenéra Slavie, Trpišovského.
obrazek
1.10. 15:52
…tak by se dalo mj. charakterizovat také včerejší působení Sparty Praha v zápase Evropské ligy s Glasgow Rangers FC.
obrazek
29.9. 13:37
S velkým zájmem jsem si přečetl dnešní článek od někdejšího centrálního mozku Masarykovy akademie, spjaté se sociální demokracií, Lukáše Jelínka, takto v současnosti redaktora Práva.
obrazek
9.9. 13:47
Včerejší premiéra hry Slaměný klobouk, kterou napsal skvělý francouzský divadelní autor Eugène Labiche ve spolupráci s Marc-Michelem v roce 1851, přinesla krásný zážitek i náročnému divákovi.