Koudelka s Fialou ostrouhali

vyvadil ilustrace
12.4.2024 08:37
Zakázaný portál Voice of Europe je podle portálu Echo.24.cz opět zachytitelný v Česku, a to z Kazachstánu. Na Rusko jsou oba čučkaři krátcí.

To nejhorší, co Fialův režim zavedl, je opětovná ztráta svobody. Musí-li člověk poslouchat trvalé jednostranné vymývání mozku, pak logicky vzniká potřeba vyvážení. Sám jsem nikdy o existenci zmíněného portálu neměl informace a k životu jsem jej nepotřeboval. Má názory jsou pevné a umím rozlišovat, co je pravda a co je primitivní propaganda. Tu jsem poznal za Husáka a poznávám ji i nyní. Ale cokoliv zesměšní Koudelkovu "civilizační misi" politické rusofóbie je užitečné a tleskám tomu.

Mimochodem je zvláštní, kde se ve veřejném prostoru objevilo jméno poslance AfD Petera Bystroně, které vyplynulo v souvislosti s udavačskými aktivitami vlády.

Mluvčí kontrarozvědky Ladislav Šticha ČTK sdělil, že BIS ani vláda nikdy neuvedly v souvislosti s Voice of Europe jiná jména než ta zařazená na tuzemský sankční seznam. „Proto se ke spekulacím nebudeme vyjadřovat,“ dodal. Česká vláda koncem března na sankční seznam přidala vedle Voice of Europe politika a podnikatele Viktora Medvedčuka a politika, mediálního producenta a propagandistu Arťoma Marčevského, ale vzápětí padlo i jméno Petra Bystroně

Pojďme si proto my sami na chvíli zaspekulovat. To jméno tam mohlo být dosazeno jistě po konzultaci či alespoň po předpokládaném souhlase s německou vládou, která vede v Německu tvrdý a zoufalý boj právě s AfD, (spolupracujcí úzce s českou SPD), která se coby tzv. antisystémová strana drze se posunula ihned za vedoucí mainstreamovou opoziční stranu CDU-CSU před všechny strany současné upadající proukrajinské a protiruské vládní koalice.

Petr Fiala od svého mlada, kdy nosil v Brně přičinlivě tašku Otto von Habsburkovi, představiteli Sudetoněmeckého landsmanschaftu je kombinací ultrakatolicismu spojeného s vírou v hegemonickém postavením Západu. Ale ne jakéhokoliv Západu. Trumpovo určitě ne, protože ten by se s Putinem jistě případně dohodnul, ale toho nádherného a osvěžujícího bidenovského, který si momentálně na svém triku nese obraz Vladimíra coby arcinepřítele, a proti kterému je třeba mobilizovat. Doba, kdy jsem v Německu s čistým svědomím podporoval SPD už minula. Dnes je příkazem dne bojovat proti mainstreamovým stranám, tj. greendealovým a proukrajinským. A tak bych to patrně hodil právě Petru Bystroňovi.

 

 

 

jiri-vyvadil
Vědět, co v politice nastane, mě baví...

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.