Neškodný brouk Pytlík Pavel prezidentem

vyvadil ilustrace
9.3.2023 19:06
Dnes byl inaugurován nový prezident. Poprvé byl řekl, že v jeho podobě je prezident zcela nedůležitý.

Když v rámci předvolební kampaně s Babišem sliboval válku, měl jsem jej jistě plné zuby.

Dnes už je jasně, že jenom s jakýmsi shovívavým pokýváním na všechno přitaká a neudělá nic.

Nezasáhne samozřejmě do důchodů, ale stejně tak totálně uhne, když USA, která koneckonců tu válku na Ukrajině řídí vymění vedení, odstřihne peníze a Trump nebo de Santis řeknou „a konec“. Pro USA je strategickým protivníkem Čína.

Vsaďme se přátelé, že bude první, kdo potvrdí novou politiku.

Neslyšel jsem nyní jediný jeho projev a nabyl proto důvod. Můj prezident to být nemůže, ale otevřeně, sem tam si něco poplácá, ale to bude vše.

Svým způsobem.

Má profesionální dar chameleona. Vždy uznává reálnou sílu a dává všechny síly pro její podporu dokud se nezmění situace. Byl odhodlaným podporovatelem Varšavské smlouvy, dnes jde odhodlaným podporovatelem Bidenova vedení NATO. Ale rád přeběhne k Trumpovi, když zvítězí.

Pro vývoj této země si klidně Petra Pavla nevšímejme. Ale totalitní ekonomicky neumělec Petr Fiala si zaslouží politicky sejmout.

Asi tak.

jiri-vyvadil
Vědět, co v politice nastane, mě baví...

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

cernik

Říkají, že na Hrad přichází 
Řád a klid
Řekl bych, že se přeslechli,
že se jedná o 
Žár a kyd

Yarmil

Tato vláda zcela jasně otevřela otázku konečného řešení a s prezidentem Pavlem jasně začne vyměňovat obyvatelstvo protože obyvatelé nedokázali volbami vyměnit vládu. Důkazem je už snížení důchodů a porušení zákona o důchodech.Vládní platy nešlo zmrazit a vůbec ne snížit protože zákon...Stejně jako na Ukrajině,tehdy zakázali platit důchody lidem ruské národnosti,tato vláda přijímá jejich taktiku.