SR čelí migračnímu infernu a Čaputová zbiera ceny od Nemcov

blaha ilustrace pest
4.9.2023 16:13
Strana Smer zvoláva mimoriadnu schôdzu o migrácii. To, čo dnes Robert Fico ukázal na tlačovke, je škandál ako hrom!
 1. Slovensko je doslova zaplavené migrantmi. Všade, kde prídeme, sa ľudia sťažujú - situácia sa vymkla spod kontroly.
 1. Robert Fico dnes ukázal, ako sa veľká progresivistická vláda Zuzany Čaputovej k týmto migrantom správa - zavrú ich do koncentráku ako posledných psov.
 1. Bratislavské slniečka sa teraz budú hádzať o zem, ako je možné, že sa ich dúhová princezná takto správa k ľuďom - ani Himmler to nerobil inak. Bravó.
 1. Soros bude na Slovensku zjavne zrážať odmeny. Čaputová so Spišiakom, Hamranom, Orlovským aj s tým uchom Šimečkom dostanú vážne pokarhanie - sú na nerozoznanie od nacistov, gratulujem.
 1. Problém je však ďaleko väčší. A týka sa národnej bezpečnosti. Čaputovej vláda týmto migrantov vydáva lajstro, ktoré im umožňuje voľný pohyb.
 1. Môžu to byť teroristi, môžu to byť kriminálnici, môžu prenášať choroby, môžu ohrozovať Slovákov - a Hamran s tým nič nerobí!
 1. Keď mohol vrieskať na Smer a šikanovať Tibora Gašpara, tak ho bol plný televízor. Ale keď má chrániť slovenských občanov, tak trčí dakde v solárku a obzerá sa v zrkadle.
 1. Slovensko čelí migračnej apokalypse, z Bruselu chrlia šialené nápady a sorosovskí fanatici vo vláde ako vždy kašľú na Slovákov.
 1. To vážne čakáme na to, kým chlapci z Aleppa znásilnia prvú slovenskú ženu? Pretože oni sú, chlapci, všetci akože z Aleppa.
 1. Pamätám si, keď som bol pred rokmi v migračnom tábore na Sicílii - bolo tam všetko od Bangladéšu až po Pobrežie Slonoviny. Samý ekonomický migrant. Ale všetci sa tvárili ako Sýrčania z Aleppa.
 1. Tak je to aj dnes. Vtedy Robert Fico zarezal kvóty v Európe, teraz je pri moci sorosovská bagáž, ktorá odsúhlasí všetko, čo z Bruselu príde.
 1. Ako opozícia môžeme akurát tak vyvíjať politický tlak. Toto musíme riešiť - okamžite. Po tomto škandále by mal Ódor aj Hamran okamžite odstúpiť - čo to preboha dopustili?!
 1. A už by sa mohla prebudiť aj Čaputová. Toto je jej priama zodpovednosť. Legalizuje nelegálnu migráciu a ohrozuje Slovensko. Za cukríčky z Nemecka.
 1. A ešte sa aj správa ako nejaký nácek - podmienky vo Veľkom Krtíši sú príšerné, Hamran to dáva na nejakého obchodníka s bielym mäsom, to aj albánska mafia vytvára pre svoje obete lepšie podmienky.
 1. Zlyhali. Strašne zlyhali. Za toto musia padať hlavy. Slovensko je v ohrození!

Mimoriadna schôdza. Okamžite. Toto šialenstvo musíme zastaviť, kým nebude neskoro - musíme Slovákov ochrániť pred migráciou. 

Ľuboš Blaha

Poslanec NR SR a místopředseda strany Smer-sd

 

Publikováno na sociální síti Telegram

 


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.