VY O SLOVENSKOM NÁRODE NEVIETE ZHOLA NIČ

blaha 23 smer
2.2.2024 12:19
Otec Michala Šimečku, redaktor Denníka N, označil Slovákov za "malý, zbabelý národ, ktorý nikdy nebojoval". Tým kompletne vystihol mentálny svet Progresívcov.
 1. Po prvé, nenávidia Slovensko viac, než čokoľvek iné. Po druhé, sú neuveriteľne hlúpi a o Slovensku nič nevedia.
 1. Vážený pán Šimečka, slovenský národ mal dosť odvahy, aby povstal proti nemeckej okupácii v roku 1944. Zabudli ste, ako naši starí otcovia a staré mamy statočne bojovali proti fašizmu?
 1. Takúto odvahu nenašli Holanďania, Belgičania, ani ďalšie západné národy. Švédi väčšinu vojny pumpovali nacistov zbraňami. A tí vaši slávni banderovci bojovali po boku Hitlera.
 1. Slováci v dejinách ukazovali neuveriteľnú odvahu a len tupec môže povedať, že sme zbabelý národ. Už ste zabudli, ako slovenský národ povstal v roku 1848 proti národnostnému útlaku v Uhorsku?
 1. Celé naše dejiny sú dejinami vzbury, kedy chudobní ľudia povstávali proti feudálom - zbojníčili, jánošíčili, bojovali za svoje práva. Ukazovali odvahu a vzdor.
 1. Tie vaše milované západné mocnosti, pán Šimečka, celé svoje dejiny ničili, kántrili a dobýjali. My, Slováci sme si len bránili svoje.
 1. Koľko miliónov za sebou nechali francúzske dobyvačné vojny na začiatku 19. storočia? Koľko miliónov sa stalo obeťou britského impéria?
 1. A koľko obetí má na svedomí Nemecko v dvoch svetových vojnach? A koľko Američania vo Vietname, Juhoslávii, Iraku či Latinskej Amerike?
 1. Kým iní vraždili a zotročovali, my sme vždy hlásali mier. A keď nás okupovali, povstali sme a bránili sme si našu slobodu. Taký je slovenský národ. Veľký duchom, mierumilovný, statočný.
 1. A tu nejaký kaviarenskej povaľač uráža slovenský národ, že je "malý a zbabelý"? Povaľač, ktorý formoval mentálny svet lídra slovenskej opozície?
 1. Nepočul som mladého Šimečku, že by sa od týchto odporných slov svojho otca dištancoval - prečo by aj. Šimečkovci vždy nenávideli Slovensko, rovnako ako celé PS.
 1. Za prachy Sorosa tu rozsievajú nenávisť voči vlastnému národu a oblbujú decká z Blavy lacnou americkou propagandou.
 1. Učia ich nenávidieť vlastný národ a podhadzovať sa Západu. Učia ich, aby mysleli iba na seba. Učia ich pohŕdať múdrejšou staršou generáciou a bežnými pracujúcimi ľuďmi.
 1. Je mi z nich zle. Ich nenávisť voči Slovákom nemá hranice. A my im môžeme odkázať iba jedno.
 1. Sme vlastenci a Slovensko milujeme. Pretože Slovensko poznáme. Na rozdiel od nich. Sme Slovania a sme na to hrdí.

A nikdy vám nedovolíme, Progresívci, aby vaša nenávisť zvíťazila. Vaše fašistické majdany si strčte niekam, sme poučení a silnejší. Neprejdete, no pasarán.

Ľuboš Blaha

Publikováno na sociální síti Telegram

(Autor je místopředsedou NR SR a místopředsedou strany Smer-ssd)

 

 

 


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.