Ľuboš Blaha: Už-už chceli vyhlasovať vojnu Rusku. Čo včul

blaha smer telegraph ilustrace
18.11.2022 09:40
Heger ohlásil veľkú tlačovku, kde chcel nadávať na Rusko a vyzývať k vojne - a bum, medzitým sa potvrdilo, že raketu na Poľsko vystrelili Ukrajinci. Ups.

1. A tak tam Heger a Naď stáli na tlačovke ako dve zmoknuté kozy a Heger predstieral, že vlastne ešte nie je isté, že rakety vystrelila Ukrajina.

2. Titulky v médiách ďalej veselo šíria hoax - vraj na Poľsko dopadli "ruské rakety". Akože - vyrobili ich v Rusku, tak sú ruské. Čo na tom, že ich vystrelila ukrajinská armáda.

3. Len by ma zaujímalo, že keby ukrajinská armáda používala americké rakety, či by titulok znel - na Poľsko dopadli americké rakety. Jasné, že nie - oni len potrebujú manipulovať.

4. A Heger to isté. Vraj aj keď na Poľsko dopadli ukrajinské rakety, môže za to Rusko. Aj keby na Poľsko dopadol meteorit z vesmíru, tak za to bude osobne zodpovedný Putin, jasné, Edko.

5. Takýchto cukríčkov bez fantázie majú vo Washingtone najradšej. Aj keď už celý svet vie, že útok na Poľsko zo strany Ruska bol čistý hoax, Heger si ďalej hudie svoje.

6. A vedľa neho krúti chvostíkom americký mopslík Naď a verklíkuje bidenovskú propagandu, ktorú už nedokáže šíriť ani sám Biden - ešte aj ten potvrdil, že rakety išli z Ukrajiny.

7. Ale títo dvaja tragédi ďalej kopú do Ruska a ďalej sa tvária, že to treba vyšetriť a že za všetko aj tak môže Putin. Od čias komédie Prci, prci, prcičky som väčší trapas nevidel.

8. Najvtipnejšie je, že chlapci sa už hotovali, že budú aplikovať článok 5 NATO - veď Poľsko napadol cudzí štát! Už-už chceli vyhlasovať vojnu Rusku.

9. A šup, podľa svojej vlastnej logiky by mali vyhlasovať vojnu Ukrajine - veď to vlastne ona napadla Poľsko. Čo včul, milý Jaroslav?

10. Jasné, bolo to nechtiac - lenže ani verzia o ruskom útoku nehovorila o úmysle, ale o zablúdenej strele. A aj tak tu skákali ako pukanec na panvici. Nejako im to nevychádza.

11. Strápnili sa pred celým národom. Heger, Naď aj Káčer. Slovenská vláda sa stala oficiálne šíriteľkou hoaxov. Premenujme vládu na americkú dezinfoscénu.

12. A spolu s ňou aj liberálne médiá, ktoré tu šírili hoaxy o ruskom útoku a volali po pomoci Poľsku proti zlému Rusku - ako to, že ich nevyšetruje NAKA za šírenie dezinformácií?

13. Totálneho vola zo seba urobil aj slávny Volodomyr. Chlapec tu trieskal, vraj Rusko napadlo Poľsko a odrazu zisťujeme, že to vlastne Poľsko napadla jeho ukrajinská armáda - to nevymyslíš, to je Zelenskyj.

14. Namiesto toho, aby sa ospravedlnil, on sa vyhovára na Rusov - Volodymyr je zjavne bez morálky, bez charakteru, zato s prebytkom banderovskej nenávisti.

15. Dnes je veľký deň hanby pre všetkých amerických propagandistov na čele s Čaputovou, Krúpom, Hegerom či Naďom. Sú na smiech celému Slovensku.

Už im nikto, kto disponuje mozgom, nemôže nikdy veriť. Toto im fakt nevyšlo.

Ľuboš Blaha

poslanec NR SR a místopředseda strany Směr-sd

Publikováno na sociální síti Telegram

 

 

 


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Standa

Kdyby se neválčilo bylo by to komické -  raketa S-300 s dostřelem cca 45 km letí od ruských hrani stovky kilometrů ! To je zázračně ekonomická extra nová zbraň Ruska ? Ne. Ono to bylo tak: raketa S-300 po odpalu uletěla 45 km a pak ji před dopadem zachránili hrdinové ukrajinské armády a vzali ji na ramen, přitom vzali nohy na ramena taky, a utíkali s ní do Polska, kde ji z ramen odhodili do křovi a měli smůlu, v křoví byl traktor a dva Poláci. Neodbornou manipulací, jen tak ji odhodili, došlo k výbuchu a následnému úmrtí 2 Poláků ! Pořád říkáme dětem, nalezenou munici nechte na pokoji a zavolejte k ní dospělé !