DRVIVÁ VÄČŠINA NECHCE POSIELAŤ ZBRANE NA UKRAJINU

blaha 2023
16.3.2023 20:51
Liberálne kaviarne preplačú celú noc. Ďalší prieskum potvrdil, že Slovensko je mierumilovný národ a nechce vojnu proti Rusku - a tento prieskum si dokonca urobili sami liberáli.
 1. Zhrňme si to. Podľa prieskumu Denníka N až 60% Slovákov odmieta, aby vláda poslala na Ukrajinu stíhačky.
 1. A rovnako 60% občanov odmieta aj posielanie zbraní na Ukrajinu, pretože to podľa nich iba predlžuje vojnu. Presne ako hovorí Smer.
 1. Najsilnejšie tieto mierové postoje vyjadrujú voliči Smeru - ide takmer o 100%. Naopak - najviac provojnoví sú voliči Progresívcov a Hegerovcov.
 1. Ukazuje sa, že Heger s Naďom idú porušiť ústavu a poslať stíhačky na Ukrajinu nielenže bez akéhokoľvek mandátu, ale navyše v protiklade k jasne väčšinovej mienke na Slovensku.
 1. Hlavne, že sa budú oháňať tým, akí sú "demokrati". Ale nedokážu ani len rešpektovať demokratický názor veľkej, takmer dvojtretinovej väčšiny Slovákov.
 1. Už čakám, že liberálne médiá zase vychrlia tonu článkov o tom, akí sú Slováci "dezoláti" a "ruskí agenti" a určite nám zase zaželajú, aby sme kvičali ako svine na bitúnku.
 1. A samozrejme - vinníkom bude zase Fico a Blaha. Ako vždy. Nič to však nezmení na tom, že vojnoví štváči sú na Slovensku v ťažkej menšine - okupujú médiá a vládu, ale ich radikálne protiruské názory nekorešpondujú s názormi bežných ľudí. A to je veľké víťazstvo.
 1. Potvrdilo sa, že extrém sú oni a nie my. A ak si chcú naďalej hovoriť, že sú demokrati, potom nech láskavo zasalutujú pred "vox populi" a nechajú naše stíhačky pekne doma na Slovensku.
 1. Mňa len udivuje, kam až sú ochotné zájsť slovenské médiá v tom, ako sa odtrhli od slovenskej reality. Veď oni doslova nenávidia vlastný národ.
 1. A úplne najväčším sklamaním je Pravda, ktorá kedysi mala povesť ľavicových novín. Dnes som si prečítal článok Mariána Repu a zlomil som nad Pravdou palicu - definitívne.
 1. Podľa Repu treba poslať stíhačky na Ukrajinu, aj keď je to protiústavné, lebo vraj ten, kto chce, hľadá spôsoby a ten, kto nechce, hľadá dôvody. A zlí sú samozrejme Fico a Blaha, lebo nechcú vojnu proti Rusku.
 1. Ja len, že takýto extrémny postoj dnes nemajú ani americkí Republikáni, ktorí v minulosti splodili také militaristické monštrá ako bol McCain či Bush - v súčasnosti vyzývajú k prímeriu a chcú sa sústrediť na pomoc americkým občanom. Tak ako my.
 1. Ešte aj vojnový štváč Biden odmieta poslať na Ukrajinu stíhačky. Ale nie, slovenskí rusofóbni extrémisti ako Naď či Káčer nepoznajú vo svojej protiruskej nenávisti hraníc. A idú ďalej než tí najväčší militaristi v USA.
 1. A k týmto vojnovým monštrám, ako sú Káčer, Demeš, Naď či Šebej, z ktorých sa ľavičiarom na Slovensku vždy zdvíhal žalúdok, sa dnes pridáva akože "ľavicová" Pravda. To je normálne, že odpudivé. Fuj.
 1. Extrémistov ako Repa treba izolovať od normálnej spoločnosti. Ženú nás do vojny a šíria nebezpečné a choré názory. Pravdu oddnes bojkotujem - žiaden skutočný ľavičiar by nemal čítať tento militaristický a rusofóbny brak.

Našťastie - Slovensko je úplne iné, ako mediálna bublina. Slovensko odmieta vojnu. A my ako ľavičiari budeme vždy usilovať o mier.

Po dnešnom prieskume Denníka N som ešte viac hrdý na to, že som Slovák.

Ďakujem, moje milované Slovensko!

Ľuboš Blaha

Poslanec NR SR a místopředseda strany Směr-sd

Publikováno na sociální síti Telegram

 

 


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.