Falešný doktor z TOP 09

2.11.2010 10:19
Ve dnech 15. a 16. 10. 2010 proběhly komunální volby ve Veselí nad Moravou, při nichž lídr TOP09 Petr Horehleď zneužil titulu PhDr., přičemž je "pouze" vlastníkem titulu Mgr.

Po zveřejnění těchto skutečností pan Horehleď prohlásil, že má titul "přiřknutý", že na něj někdo zkouší špinavosti. V ten samý den však prohlásil děkan pedagogické fakulty Masarykovy univerzity, že pan Horehleď ještě nevykonal rigorózní zkoušku a ani obhajobu rigorózní práce, takže titul PhDr. nemá!

Šéf poslaneckého klubu TOP09 prohlásil, že "strana TOP09 vyvodí ty nejzávažnější důsledkyz jednání pana Horehledě." Pod tíhou zveřejněných skutečností pan Horehleď následně přiznal, že nositelem uvedeného titulu PhDr. není.

Výsledek? Místopředseda krajské organizace TOP09 Jan Husák prohlašuje: "V jádru je to ryzí člověk. Myslím, že nedocenil, co taková věc může znamenat. Musím se za něj přimluvit.“

A zodpovědnost pana Horehledě? Bez ohledu na svůj podvod, se nehodlá vzdát zastupitelského mandátu, ale světe div se starosty ano, jeho chování je přesně dle hesla TOP 09: "Jsme připraveni převzít odpovědnost víc než si myslíte!"


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.