CHOĎTE UŽ DO ČERTA S TOU VAŠOU VOJNOU A NENÁVISŤOU!

blaha 2403jpg
22.3.2024 15:12
Robert Fico zo summitu v Bruseli potvrdil, že zo všetkých strán dostáva informácie, že Šimečka lobuje za to, aby Slovensku zobrali eurofondy. Strašná hanba!
 1. Šimečkovi doposiaľ ľudia hovorili Mončiči, ale po tomto mu veľmi rýchlo prischne prezývka - potkan. Naozaj, tak ako PS-kári sa nesprávajú ani potkany.
 1. Keď Slovensko príde kvôli Šimečkovi o milióny z eurofondov, tak mu starostovia a primátori určite poďakujú - ale jeho Slovensko nezaujíma, on slúži iným pánom.
 1. Slovensko musí bojovať proti vojnovým štváčom doma aj v Bruseli. Proti rôznym Šimečkom a Korčokom doma, aj proti ich bossom v zahraničí.
 1. Najnovšie sa nechal počuť predseda Európskej rady Charles Michel, že chce, aby sme v Európe mali "vojnovú ekonomiku". Zbláznil sa?
 1. A vraj sa musíme pripravovať na vojnu proti Rusku. Im už v tom Bruseli reálne preskakuje. Toto je mentalita Benita Mussoliniho a nie normálnych ľudí.
 1. Zaslepení nenávisťou proti Rusku teraz nakupujú muníciu od tretích krajín, aby ich mohli posielať na Ukrajinu. Čím viac krvi, tým lepšie.
 1. Česká pravicová vláda prišla s iniciatívou, ktorá je v kompletnom protiklade k tomu, čo chce podľa prieskumov český národ, ale potľapkajú ich po pleci militaristi v Bruseli a Washingtone. Úplný doják.
 1. Gratulujeme, keď sa budú dostatočne dlho vtierať svojim pánom, možno im hodia maškrtu a udelia aj Řád šunky zlaté. Sorry, ale my radšej suverenitu a mier.
 1. Iniciatívu českej vlády sme odmietli - žiadne zbrane na Ukrajinu posielať nebudeme. Bodka.
 1. Najviac sa mi páči, ako teraz všetci nadávajú na Putina, ževraj voľby v Rusku boli neslobodné.
 1. Pri všetkej úcte - aspoň nejaké voľby mali, zatiaľ čo Zelenskyj vládne ako diktátor bez volieb. To vám nevadí, slniečka?
 1. Môžu do Putina kopať odpredu odzadu, nič nezmenia na tom, že 87% Rusov stojí za ním.
 1. Takýto mandát nemá nikto z tých vojnových štváčov v Bruseli, Kyjeve či Washingtone. Zjavne tu niekto žiarli.
 1. Výborne som sa zabával na tragédovi Mackovi - to je taký ten rusofóbny štváčik s charizmou Fantozziho pred odtučňovačkou.
 1. Aj on dnes na RTVS potvrdil, že Putina jeho volebné víťazstvo politicky posilnilo a aj keď voľby neboli dokonalé, sú dôkazom toho, že Rusi stoja za ním. Už aj tento smiešny štváčik to priznáva. Krása.

Priatelia, isté je jedno. Môžu do nás kopať od rána do večera, my neuhneme - chceme len to, čo žiada slovenský národ. Mier!

Ľuboš Blaha

Publikováno na sociální síti Telegram

(Autor je místopředsedou NR SR a místopředsedou strany Smer-ssd)

 

 

 


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.