Válečnice Černochová a nepřímo o ní slovo synovce J.F. Kennedyho.

strelba jana cernochova
22.2.2024 01:00
V americkém Senátu se projednává další „půjčka“ Ukrajině (60 miliard), která by navýšila celkový účet na 197 miliard dolarů. Jaké jsou pravé důvody tak obrovské pomoci? Dostal jsem mail, kde to otevřeně vysvětluje synovec J.F. Kennedyho.

    Finance nemíří přímo na Ukrajinu (možná malá část), ale pomoc- půjčka jde do několika zbrojařských firem, které zastřešuje BLACK ROCK ! Prezident Biden hrne před sebou další finance jako kontrakt na obnovu Ukrajiny. A kdo myslíte, že jej dostal? Opět BLACK ROCK.

    Další, málo frekventovaná otázka se zdá jako z jiného sáčku, ale není tomu tak. Proč myslíte, že se poměrně rychle NATO rozšířilo – přes všechny místopřísežné sliby Rusku (třeba za souhlas se sjednocením Německa a další), především z úst amerických představitelů, se tak stejně stalo. Nabízí se to, co jako kolovrátek produkovali mnozí západní státníci – na povrchu slibů kolem NATO plnou hubu, ale pod čarou zabránění jakémukoli rozpínání ruské velmoci; pokrytectví netěžšího kalibru.

    Ale ejhle, máme tu ještě jiné vysvětlení: samozřejmě že každý nový člen přijal se vstupem balíček povinností, které je potřeba plnit a hned máme na stole povinné 2% na zbrojení. A kdepak si budou noví členové kupovat doplnění a nebo novou zbrojní výbavu? Naše F 35 mluví samy za sebe. V té souvislosti se omílá jméno ministryně Černochové, ale jistě to není její soukromá akce a celá Fialova vláda se musela většinově shodnout. Nicméně sama paní ministryně si svou válečnickou rétorikou osobní kritiku zaslouží.

     Jistě se hned v zápětí nabízí otázka, jak bude rozbitá Ukrajina takové obrovské peníze splácet? Dle slov synovce neslavně slavného předchůdce existuje dohoda, že vše státní a PŘEDEVŠÍM VELMI ÚRODNÁ PŮDA bude na prodej!!! Údajně již 30% je už prodáno; komu? Inu právě těm americkým žralokům.

    Není divu, že za této situace jsou jakékoli návrhy o míru nebo alespoň o příměří odsuzovány jako proruská propaganda. Není spíše pravdou, že ti, kteří neustále roztáčejí válečnou vřavu, jsou masoví vrazi?! Preferovat další zabíjení a navyšovat saldo již půl miliónů mrtvých ukrajinských vojáků pro vidinu vlastnění ukrajinských polností je státní hyenismus. 

 

 

miroslav kulhavy
Jsem důchodce, který neztratil zájem o dění doma i v zahraničí.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.