Omluví se všichni ti „vítači“ z let 2015 - 2016 Martinu Konvičkovi a dalším z IVČRN?

myslitel
10.11.2023 20:44
Není většího důkazu, že všichni odmítající příliv muslimských migrantů (z větší části ekonomických) měli pravdu, než to, jak jsou plné ulice právě těchto vyznavačů islámu v mnohých evropských městech. S heslem „ Od řeky k moři“ propagují zrušení státu Izrael a zvednutým ukazováčkem se navíc současně hlásí k cílům islámského státu.

     Kde jsou zalezlí ti s tou otevřenou náručí po vzoru mamá Merkel?! Stále více se ukazuje jasný rozpor mezi demokratickými principy deklarovanými v ústavách států EU a v jasném totalitním a násilnickým textu řídící knihy islámu – v Koránu. To, že tento rozpor nebyl objeven až při migrantské vlně v nedávných letech, ale byl znám už staletí zpět, staví ty, kteří příliv muslimů do Evropy umožnili i ty, kteří jej podporovali, na lavici obžalovaných, kde jasným hlavním viníkem je Angela Merkel.

     Ale i u nás se v těchto dnech, kdy se svět teprve postupně seznamuje s masakry na příhraničním obyvatelstvu, vyrojili pomatenci, takto podporovatelé Palestinců a vůbec neberou v potaz počátek konfliktu, kdy teroristická komanda Hamásu unesla co nejvíce osob a koho nemohli a nebo byl nevhodný, toho zmasakrovali – viz děti včetně kojenců „likvidovali“ useknutím hlavy – nelidská prasata! A už vůbec neberou v potaz nedávnou historii, kdy v r.2005 Izrael, v zájmu „postrčení“ mírových jednání vystěhoval z pásma Gazy všechny Židy (něco přes 8 tisíc) a jejich domy zboural. Velmi vstřícné gesto, ale zcela opačnou reakci dnes vidíme.

    Evropa by si jednoznačně měla vzít příklad a v rámci návratové ROZŠÍŘENÉ POLITIKY všechny příchozí – až na výjimky – pobídnout k odchodu do některého islámského státu. Pokud by některým úzkoprsým scházel důvod, tak např. všechny ty, kteří šli z Václaváku za heslem „od řeky až k moři“ nebo ty se zvednutým ukazováčkem, okamžitě posbírat do antonů a separovat ve sběrném táboře s přípravou k odchodu. Samozřejmě nepomůže k celkové nápravě poměrů jen akce v ČR; musela by se na tom dohodnou celá EU. Bohužel jsme svědky opačných kroků, když na příklad k přijetí sankcí proti Izraeli vyzvala kvůli úderům židovského státu v Pásmu Gazy belgická vicepremiérka Petra De Sutterová, politička za zelenou stranu Groen. A není sama.

    A už vůbec nepřipadá v úvahu brát nové další muslimy do Evropy, jak to naši zoufalci ve vládě podepsali. Ano, je skutečností, že vedení EU chce i nadále přibližovat evropský prostor k občanské válce, protože jinak to nemůže skončit. Příkladem může být Francie, kde už policie na muslimské výtržníky, kteří v ulicích rozbíjejí soukromý i obecný majetek, NESTAČÍ a poslední variantou je vojsko.

    A jsme u titulku - lidé, včele s Konvičkou měli pravdu: islám do Evropy nepatří. Rozpor v tezích islámu a demokratických zásad by se měl urychleně řešit, než nabudou soudobé požadavky z evropských ulic na vytvoření chalífátu reálné obrysy.

miroslav kulhavy
Jsem důchodce, který neztratil zájem o dění doma i v zahraničí.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.