Jak se dnes vyznamenali pravicoví poslanci

obrazek
23.5.2011 17:35
Dnes ráno byl zveřejněn v Parlamentních listech článek Poslanci pravice o odborářích: Nenávistná lůza , od autora Lukáše Petříka. V 17.40 hod. již bylo k tomuto článku 945 diskusních příspěvků. Vesměs reagovaly na neslýchanou aroganci a drzost pravicových poslanců a některých dalších pravicových politiků: Doktora, Vondry, Johna, Schwarzenberga, Chalupy, Škárky, Gazdíka, Andrýsové, Babáka, Rádla, Korteho ……Neslýchaným způsobem se tito politici vyjadřovali nejen o odborářích, ale o všech zúčastněných sobotní demonstrace /demonstrující nazývali nenávistnou lůzou, zombie../. Z devadesáti procent diskutující volají po odstoupení vlády a nových předčasných volbách a to nejen poklidnou cestou – je zřejmé, že značná část národa už „otevřela oči“ a je zradikalizována.

 

Doporučuji k přečtení. Jako ukázku jsem vybrala několik diskusních příspěvků:

http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/197884.aspx?diskuse

řadím se s hrdostí mezi lůzu, Anonym, 23.5.2011 16:30:47                                                      Když se lidé potkávají ptají se, zda-li také patří k lůze. A podávají si vzájemně ruce. Všichni patří k lůze. Pár vět poslanců ODS a spol. sjednotilo národ. Kéž by to vydrželo do voleb. Poslanče Doktore, gratuluji,  jen tak dál. Jste politický génius. Nejste náhodou komunistou      v ilegalitě s tajným posláním?

řadím se s hrdostí mezi lůzu, kos, 23.5.2011 17:14:05                                                               Ano já jsem to psal také! Slova o Lůze, sjednotila konečně tento národ! Více jak celé odbory. Prostě pravicoví poslanci se na nás, tak zvanou Lůzu dívají  jak na obtížný hmyz! Ale ta lůza jsou lidé pracující,  nikde se neválející a vlastně tvořící materiální hodnoty této země! A ta "lůza" nenažraná v parlamentu z té lůzy žije! Je třeba, aby tohle pohrdání občany nebylo zapomenuto!

johne ty vemeno!, ledl, 23.5.2011 16:05:44                                                                               John říká: „Na těchto akcích mi zejména vadí, že neslyším nic o pozitivních návrzích, námětech k jednání a o kompromisech."                                                                                                  Hlavní je zastavit v zárodku ty zlodějské projekty, kterým říkají "reformy".Už to je pozitivní návrh.  A pokud se ve všech oblastech neudělá nic, kromě vrácení daní a sociálních odvodů zpět (odstraní se některé z příčin aktuálního stavu)  a pokud se začnou redukovat zlodějny,  tak nic dalšího zásadního není potřeba dělat.  Reformy si politici vymysleli VÝHRADNĚ proto, aby získali další prostředky, které by mohli ukrást. Před tím, než přišli  s "reformama", tak ZÁMĚRNĚ dané oblasti poškodili, aby měli co "řešit". Celé je to od začátku ZLODĚJSKÝ PROJEKT.

Grémia, Občan, 23.5.2011 15:58:48
Grémia zlodějských stran - ODS a její dvojky TOP 09 už pracují na nových sloganech a bilbordech pro nové volby! Strašák Řecko na jednodušší voliče zabral, je potřeba vymyslet něco nového, většího strašáka !! Ještě nebylo vše rozkradeno, o státní kořist se hlásí noví kmotři a sponzoři Kalouska, Nečase a spol. To by bylo, aby pravici ze strachu opět nevolili chudí lidé, které ihned po vítězných volbách tato pravičácká sebranka nazve lůzou !!

Zloději a tuneláři spolu se zbohatlíky ..., Praktik, 23.5.2011 15:40:51

by si měli uvědomit, kdo tu "lůzu" jak oni říkají tady za všech těch porevolučních vlád vytvořil. Je to jejich práce a výsledek jejich vládnutí. Republika rozkradená, dluhy "jako prase", chudáků rapidně přibývá a darebáci kteří to všechno způsobili nazývají slušné lidi "lůzou"!!Přitom sami tunelují a kradou kde se dá a chtěli by někomu kázat o morálce. Ryba prý vždycky smrdí od hlavy a tam by se mělo s tím děláním pořádku konečně začít!! Lidé jsou zatím slušní ale ta slušnost se může hodně rychle změnit. Až na lidi dopadnou následky všech "deforem" které současná vláda připravuje, tak chování doposud slušné "lůzy" se změní, protože řada z nich již nebude mít co ztratit.

zenka
Jsem řadová občanka, nespokojená s vývojem v našem státě.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

adamicek

Na penzijní reformu mám jen jednu odpověď zkrachovalou AIG Live v Americe.

josef_smolik

Naprostý souhlas.Dluhy se vracet musí ve slušné společnosti.Jen mě udivuje,že nějak přetahujeme naší dvacetiletou periodu.

josef_smolik

Je třeba Kortemu a spol. zazpívat písničku Táhněte do háje a všechny skutky od r.1990 individuálně a retroaktivně,jako stavební spoření, zdanit tresty a odebráním majetku,jinak tato pseudopravicová lůza tu bude ještě chvíli předstírat reformy a pomalu přikrádat pro svoji budoucnost.