Ľuboš Blaha: STÁLI SME PRI TEBE, PÁN PREMIÉR A VŽDY BUDEME

fico plus smer
17.5.2024 10:37
Stáli sme pri Robertovi Ficovi, keď ho lynčovali, kriminalizovali, prenasledovali ako štvanú zver. Celé roky.

Stáli sme pri ňom, keď ho chceli zavrieť, keď ho brali z protestu na políciu... Aj keď mu stavali šibenicu a útočili na jeho blízkych.

Stáli sme pri ňom, keď mu na dennej báze surovo nadávali všetky slniečkarske plátky, mimovládky, progresívci a kvôli jeho mierovým postojom aj západné médiá.

Stáli sme pri ňom, keď bojoval za Slovensko a za mier - a neuhol napriek všetkým tlakom. Lebo taký je - najvýznamnejší štátnik v novodobej histórii Slovenskej republiky.

Stáli sme pri ňom a stojíme pri ňom naďalej. A navždy budeme.

Rozumiem hnevu, ktorý každý z nás cíti. Všetci vieme, že pokus o politickú vraždu nášho premiéra má príčiny v nenávisti, ktorú tu šírila pravicová opozícia. A cez svoje médiá vymývali mozgy svojim priaznivcom - až sa našiel jeden, čo...

Ale v tejto chvíli prosím odhoďme hnev a myslime na Roberta Fica. Nech je hlavne zdravý, nech sa čím skôr vráti. To je to najdôležitejšie.

Zdravotný stav Roberta Fica je vážny a nič iné nás teraz nezaujíma - len nech je v poriadku a nech ďalej stojí na čele Slovenska.

Nechceme eskalovať situáciu na Slovensku, potrebujeme ľudí upokojiť. Chceme mier a pokoj.

Ale ruku na srdce - určite by pomohlo, keby liberálne médiá a progresívna opozícia vyjadrili kus sebareflexie. Keby učinili pokánie. Keby prijali zodpovednosť.

Bez výhovoriek, bez dalšieho hádzania špiny, bez neustálej nenávisti proti Smeru. Naozaj to ani v takejto chvíli nedokážete?

Kajajte sa. Nič iné Slovensko neupokojí. Kým Progresívci nedokážu toto, rany sa nikdy nezacelia.

Sme s Tebou, Robert!

 Ľuboš Blaha

Publikováno na sociální síti Telegram (kráceno)

(Autor je místopředsedou NR SR a místopředsedou strany Smer-ssd)


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.