Vždy po otevření internetu na mě „vyplázne jazyk“ nejhorší plátek: REFLEX!

myslitel
21.4.2024 21:52
Od určité doby mě ty jejich vyzývavé názvy článků nesvádí, neb si vynucují registraci za možnost dalšího sledování; já vím, že když to píši, platí – i negativní reklama je taky reklama, ale nemohu jinak:

 (zkráceno) Než budete pokračovat, vyberte jednu z možností

Používat zdarma S vaším souhlasem s účely nezbytnými pro zobrazování, cílení a měření reklamy můžete naše stránky používat ZDARMA. Vaše nastavení se použije pro webové stránky uvedené v infoboxu Web bez reklam. Tlačítkem souhlasím akceptujete i podmínky poskytování digitálního obsahu.
Jaké informace ukládáme a zpracováváme? Pro jaké účely tato data využíváme? Kde můžete upravit vaše nastavení? Souhlasím 
Podrobné nastavení

Předplatit Web bez reklam*

*Netýká se reklamy zobrazované v rámci obsahu, jako jsou komerční sdělení, native či PR články. Předplatit za 99 Kč měsíčněPřihlásit seMy a našich 98 partnerů zpracováváme údaje …..

Tak já si mám zaplatit zneužívání mých dat u 98 partnerů a to ještě tito možná Reflexu složí nějaké všimné. Ale vůbec nehnusnější je jejich rubrika „Divoký kačer“!! Když už to znáte, tak ty bláboly – rádoby satirické – je dobré přeskočit, neb ze začátku se to jeví jako normální článek (i když z 99% se o normálnosti dá s úspěchem pochybovat) a až na konci je pod článkem poznámka, že jde o smyšleninu pod názvem „Divoký kačer“. Napadání, pomlouvání, urážky a uváděné nepravdy – to je náplň; fuj! 

Mohl bych rozebírat článek po článku (ze starší doby) a ukázat, v čem si úchylná redakce libuje. Aktuálně z 21.4. „Zemanovu spikleneckou slátaninu a panoptikum figurek na jejím křtu, si občané této země opravdu nezaslouží“ ,,, Buchert: Zemřel zpěvák Laufer, autor nejodpornější písně z dob komunistického režimu ,,, „Těžká rána pro „chcimíry“, je rozhodnuto. Američané pošlou 61 miliard dolarů na pomoc Ukrajině“.

Zvláště ten titulek o Lauferovi je novinářské dno; ano, lze kritizovat leccos, ale den po skonu to udělá jen „profesionální hnojovník“, neb řada dřívějších příznivců nemusela být o jeho zdravotním stavu detailně seznámena. V jakém kontrastu je vzpomínka parťáka Zdeňka Hrubého, spolutvůrce muzikálu „Ostrov pokladů“ který se hraje Divadle Broadwaykdyž po napsání poslední čárky Laufer odcházel do nemocnice dle jeho vyjádření na „malý zákrok“ a už…..

Rovněž radostné tancování nad dalšími mrtvými je odporné, když navíc schválený peníz v USA nemíří jako takový na Ukrajinu. Po schválení 61 miliard dolarů nejhlasitěji mlaskali šéfové předních amerických zbrojovek; kolik peněz půjde fakticky na Ukrajinu je s otazníkem (jsou potřeba taky na platy lidí na frontě, respektive opuštěným rodinám v zázemí).

Přiznávám, Laufer mě vyhecoval k těmto řádkům, ale již dříve mě prsty nad klávesnicí svrběly při přečtení některých „veleděl“. Aby bylo jasno, já, velký fanda Karla Gotta, jsem zpočátku Laufera pro jeho poznámky k „mistrovi“ dvakrát nemusel, ale později se mnohé stalo úsměvným. Ovšem tahle prasárna Reflexu se s úsměvem přejít nedala.

 

 

miroslav kulhavy
Jsem důchodce, který neztratil zájem o dění doma i v zahraničí.
Klíčová slova: kritika

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.