Ať udělám, co udělám, poslankyni Řápkovou to uráží

18.11.2010 18:52
Čekání na verdikt Komise k projednávání přestupků města Jirkova se poněkud zkomplikovalo. Místo rozhodnutí jsem obdržel výzvu, abych se vyjádřil k doplnění návrhu na zahájení přestupkového řízení, který komisi zaslala poslankyně Řápková v zastoupení svého právníka...

Prý ji opakovaně bezdůvodně urážím a jako důkaz přiložila můj článek "Plním slib", ve kterém čtenáře v jeho první polovině informuji o průběhu jednání přestupkové komise.

 

Ve druhé se v obecné rovině, za použití množného čísla, zamýšlím nad hypotetickou možností politiků, znepříjemňovat, formou předvolávání před přestupkové komise, aktivním občanům život. Netuším, která část mého článku u poslankyně Řápkové vyvolává tyto, z mého pohledu, bezdůvodné asociace. A už vůbec se necítím být zodpovědný za to, jestli někdo z čtenářů tohoto článku na mé myšlenky reaguje v intencích lidového pořekadla o potrefené huse, která se vždy ozve. Chtěl bych paní poslankyni vzkázat, že jsem obrazně řečeno kouřem. Ohněm, bez kterého kouř nemůže být, jsou mediální příběhy, které nevím proč nenapadá, o její osobě. Ty mne vedly k zamyšlení. Proč mne chce poslankyně Řápková za myšlení nechat potrestat, zvlášť v období svátku 17. listopadu, opravdu nechápu.

 

Budu upřímný. Chuť na to mít může. Umožňuje ji to i legislativa, ale právo, vtom nejetičtějším slova smyslu, na to podle mne nemá.

stvan
Není důležité co si o sobě myslím já, ale co si o mně myslí druzí.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.