Tomáš Klus a spol. má jediný cíl: zviditelnit se.

myslitel
2.4.2024 17:18
Co jiného si může člověk myslet, když má vedle sebe válku v Gaze a vedle toho válku na Ukrajině. Obě jsou špatně, ale vybrat si tu, kde se přímo zastává zákeřných vrahů, je na pováženou.

   Ano, ve válkách umírají nevinní lidé, ale v obou mají ti, co jsou viditelně slabší, máslo na hlavě. Mnozí t.z. Palestinci (historicky žádní neexistují), i když nemají kalašnikov v ruce, nemohou přijít Izraelcům na jméno a samozřejmě Hamás podporovali. Mluvit jen o dětech je pokrytecké.

    Zvláště EU by se měla kát a chytat se za nos, když právě z její pomoci byly postaveny tunely pod celou Gazou a některé až do Izraele. Materiál i finance byly místo na opravu domů a další výstavbu infrastruktury použity přímo jako útočný prvek pro fanatické vrahy, kteří se zpočátku nepozorovatelně dostávali do Izraele a střelbou do bezbranných civilů vyhrocovali situaci.

      Dnes jsou ti nejhorší – velitelé Hamásu a jejich nejbližší soustředěni na území (pokud se jim nepodařilo utéci), které Izrael ještě neobsadil. A právě za ty, největší zrůdy, pan Klus bojuje?! Samozřejmě, jsou tam i nevinní, strádající – ženy (ne všechny) a děti. Kdyby jak OSN, tak EU realizovali návrh, aby byl zřízen prostor, kam nebude mít Hamás přístup (a neinstaloval by tam odpalovací zařízení) a byl by určen právě pro humanitární zásobování, nemuselo by se to dnes složitě řešit. Ale na to šéfové Hamásu nepřistoupili. A to jsou právě ti, které chce Izrael zlikvidovat a nebo dostat před soud. ALE PAN KLUS JE CHCE CHRÁNIT!

    Věřím, že řada těch ze 400, kteří petici podepsali, kdyby o věci přemýšleli hlouběji, tak by nepodepsali. Ale i sám pan Klus, o mnohém, co zde píši, jistě věděl a přesto takto koná – je to k odsouzení.      

miroslav kulhavy
Jsem důchodce, který neztratil zájem o dění doma i v zahraničí.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

miroslav kulhavy

Je zpětně dlouhodobě Gaza pro Izrael trvalým nebezpečím?

tichanek

Je současným zájmem vlády Izraele a to skrz likvidování Gazy ji získat pro sebe? Nebo ne?