Sjezd KDU-ČSL

20.11.2010 13:07
Dnes mají stoupenci KDU-ČSL sjezd ve Žďáru nad Sázavou. V květnových volbách zažili asi největší propad a neobsadili svou tradiční baštu v dolní komoře parlamentu, jelikož dosáhli jen na 4,3%.

Chvilkové sledování projevu první místopředsedkyně Michaely Šojdrové na ČT24, mi místy připomínalo kostnický proces s Janem Husem. Tohle to vymývání mozků měly ve zvyku strany založené na křesťanských základech. Odvolávat se na desatero a přitom sami toto nedodržovat, to už je silné kafe i pro křesťana. Takovým typickým příkladem je spor Cyrila Svobody s charitou o miliony. Ta hamižnost tam prostě byla, je a bude. Když jde o peníze – desatero neplatí. Samotná Šojdrová se podílela jako první místopředsedkyně na těch všech vládních kauzach včetně těch armádních. Tam křesťanští demokraté nemají čisté svědomí a z tohoto pohledu jsou pro mnohé nevolitelní. Porušili by tak zcela jistě ono biblické NEPOKRADEŠ.

Michaela Šojdrová se neopomněla otřít o sociální demokracii, která údajně KDU-ČSL krade voliče. Její projev měl opět společného jmenovatele jakého má vládní trojkoalice – STRAŠENÍ. Strašeni, které pravicové vlády tak často využívají ve svůj prospěch, má své kořeny hluboko v historii. Jistě si mnozí vzpomenou na literaturu, na upálení Jana Husa, na kostnický proces, na odpustky a různa zatracení, které používala např. církev nebo různé sekty. Za minimální investici se dá držet pod kontrolou široké masy lidí.

Na sjezd pozvali údajně všechny demokratické strany. Zítra by se na sjezdu KDU-ČSL má objevit někdo ze socdem. Projev sociálního demokrata, zřejmě nesklidí takový potlesk, jako měla Miroslava Němcová z ODS.

Jaroslav Klajs


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

jaroslav
Ale to nejsem já, pane Dubo kdo chtěl něco doložit. Tu holou lebku jsem vám naservíroval i s citaci tak nevím co ještě?
jaroslav
Pane Dubo, opět nesmyslné přirovnání...fakta nejste schopen přijmout a jen hledáte jak se vykroutit. Nezapřete to pravicové srdíčko, jen co je pravda.
miluna
ale to já vím přeci už dávno, jen jsem nevěděl, kdo je tvoje česká spojka... a jak ti je po první poctivé větě tady? úleva?
miluna
aha tak konečně víme kdo tě vede a na koho si napojený, díky za info
jaroslav
Pane Dubo, jste neskutečný provokatér a demagog. Chtěl jste neustále dokládat to, že v čele lidovců není skin, tady máte prohlášení přímo od holé lebky a pak se omluvte:\r\nhttp://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/181681.aspx
miluna
sám vydělám, nebo sám vyšmelím? ... mě vžycky baví když lidi jako vypráví jak vydělali ... nebo jak postavili barák a když se jich ptám tak zjistím, že stavba domu spočívala v tom, že vybírali koberce a platili složenky ... Až tenhle systém zajde jsem moc zvědav jestli vám tahle povýšenost vydrží ...až vám za den klikání myší nikdo nedá 1000 pecnů chleba
jaroslav
Pane Dubo, já nemám povinnost vám něco dokládat. Měl byste se vzpamatovat z těch fantasmagorii co tady šíříte ... všechno jedovaté sliny modrého žoldu. Uvědomte si, že to ne vy jste pasovaným moderatorem těchto diskusí.
miluna
D. a teď je naděje že tě za tu službu tady vezmou zpátky viď?
alex
Pan Klajs mi nic dokládat nemusí, ten mladý řezník to doložil sám svým vyjádřením o dobytcích. Takže furt čekám na to Vaše doložení. Co se týče opičení - člověk se rád opičí od počátků své existence. Někdy je to setsakra dobré - opičit se po někom.
miluna
Ono by to i cenu mělo Dubo, ale ty na to bohužel nestačíš, v ODS tě naučili jen papouškovat ty jejich polopravdy co tu pořád dokola lepíš a když tě s nimi někdo dostane do rozporu nevíš jak dál a z diskuze vykrucováním utečeš, protože odpověď, třeba na otázku o jméno jediného významného soc. demokrata, který tě zná a uznává když už je ČSSD tvoje strana, v které máš své lidi, nemáš... Jak říkám, jestli má pravice jen takto nadané diskutéry a rozvrače, je to s ní ještě bídnější než sem si myslel
alex
dube - pro méně bystré - bral bych to, pokud byste doložil, že toho mladého řezníka velmi dobře znáte a že tedy víte proč a o čem mluvíte jinde.
miluna
Dube ty si fakt mudrlant, máš to těžkou práci najít věci, které socdem poškodí a pak je tady přežvýkávat jako pro socdem výhodné, aby sami socdemokraté pak tímto směrem přemýšleli a šli… nevím sice kde bereš tu jistotu že tvoje bláboly mohou nějakého levičáka při smyslech přesvědčit, ale to už je už osud patologických lhářů a podvodníků, že tohle nedokáží posoudit…\r\nNový předseda KDU je nacionalistický pravičák s emoční inteligencí masového vraha zvířat (dělal na jatkách- z buddhistického hlediska jedno z nejhorších možných povolání) a skinheadského Orlíku … tohle za opravdu skvělou volbu pro socdem může považovat jen idiot a nebo člověk co člověk chce ČSSD zatáhnout do bahna, z kterého nebude pro ni úniku a ona poškozena v očích voličů zanikne a síly které on opravdu representuje pak ovládnou politickou scénu jako celek… toto je logická snaha a chápu ji, co nechápu, že pro ni vybrali pologramotného tupce, který nemá šanci uspět, jako si ty …
jaroslav
Obávám se pane Dube, že strana která spěje k zániku již pak nebude diskutovatelná ...
alex
Dube, to by mohla být dobrá rada, škoda, že jste se ji sám nedržel. *smějící se smajlík
jaroslav
Vykročili k zániku... \r\nhttp://www.denikreferendum.cz/clanek/7420-strana-lidova-vykrocila-vstric-svemu-zaniku-belobradek-predsedou
jaroslav
Radikální proměna u lidovců se bohužel nekoná ... ale toho skinheada si zvolili sami...
jaroslav
Bělobradek, kandidát prohlásil několik hanlivých nadávek na socdem. Takže takhle si spolupráci nepředstavuji.
jaroslav
Dalo by se s tím souhlasit, dle mého názoru, pokud bude zvolen předsedou Hovorka. Se současným vedením nedoufám, že by se v KDU-ČSL něco zlepšilo ...