Mladá fronta dnes a serióznost

19.11.2010 10:01
Tento deník je pro mne již dlouho proslulý prací svých žurnalistů, kteří v politické části skutečně již nemají s profesionalitou nic společného.

Skutečně se neštítí ani lží. Maně vzpomínám na články o hostivické kašně, kde Ratha koupali za to, že ze soukromých peněz si dovolil financovat kašnu na náměstí, jako by to byly veřejné peníze. Probírání až Paroubkovy bradavice či způsob psaní o původních vajíčkářích a to tak, že vložili další vejce do dalších rukou. Půvabné bylo, že ti původní vajíčkáři s těmi dalšími už nechtěli mít nic společného. A tak bych mohl pokračovat v hodně dlouhém seznamu prohřešků "mladíků" z MFD.

Hezký doklad o práci MFD a její bulvarizaci je tady: http://www.parlamentnilisty.cz/parlament/politici-volicum/181374.aspx Snad to připomene jejím čtenářům, aby politické komentáře MFD brali přece jen s rezervou.


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

jirilp
Myslím, že je to kombinace obou vlivů - autocenzury s očekáváním, že budu majitelem pochválen (nebo alespoň nevyhozen) a velmi nízké profesionální úrovně (různí ti Páralové a Steigerwaldové). Celkově je pak skutečně unter Hund (aniž bych chtěl urazit jediného psa).
alex
Jaroslav Klajs - a víte, že si nemyslím, že je to důsledek těch chlebodárců. Já si skutečně myslím, že je to otázka kvality novinářské profese stejně jako u kterékoli jiné. Macháček třeba píše do Bakalova Respektu a vůbec si nemyslím, že by mu měl nějak Bakala něco diktovat. Oni jsou také jen normální lidi, kteří jen píší na základě svých možností.
jaroslav
Bohužel, tyhlety deníky mají jasné chlebodárce a novináři coby dobří žoldácí ve službách těchto zbohatlíků, se mohou přetrhnout, kdo napíše lživější článek ... relevance vždy na vodě.