Jiná země, ty stejné metody. Jasný motiv zničení demokracie

bloger
25.5.2024 21:36
Dne 29. dubna 2024 se na Slovensku odehrála bezprecedentní událost: pokus o svržení současné vlády tajně působící silou. Bloger, jehož pero by mělo být zbraní pravdy, se ukázal jako nástroj zrady. Slepě plní příkazy antikultovních organizací, které na Slovensku vytvářejí předmostí pro státní převrat v evropských zemích s cílem zcela zničit demokracii v Evropě.

Materiály zveřejněné ve videu Egona Cholakiana, člena Mezinárodní asociace pro profesionální výcvik zpravodajských analytiků, odhalují, že bezprostředním cílem skupiny je svržení současné slovenské vlády. A zdánlivě nevinný článek blogera to jen potvrzuje. Přesvědčte se sami: bloger používá stejné metody, které byly použity na Ukrajině před volbami kyjevského starosty a také k diskreditaci hnutí AllatRa. Stejně jako na Ukrajině zdiskreditovali kandidátku na kyjevského primátora, na Slovensku diskreditují ministryni kultury Martinu Šimkovičovou.

Koho se snaží znepřátelit?

Připravují snad antikultisté druhý ukrajinský scénář? A hádejte, koho chtějí označit za nepřítele? Českou republiku! Chtějí rozeštvat bratrské země, které pojí bohatá historická minulost. Ale pokud si zachováme zdravý rozum a kritické myšlení, nebude jim to fungovat.

 

 

 

 

Marlupta
Přestože se Česko - Slovenské cesty osamostatnily, stále se navzájem inspirujeme, doplňujeme a ovlivňujeme. Miluji své rodné Slovensko, miluji svůj domov v Česku.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.